Türkiye'nin En İyi Aktüel Ürünler Sitesi

Türkiye'nin En İyi Aktüel Ürünler Sitesi

Selimiye, Haydarpaşa Gümrük, 34668 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
235 görüntüleme

Ülkemiz genelinde neredeyse en ücra adreslerine kadar yaygınlaşmış olan perakende firmalarına ait bu katalogları güncel bir şekilde yayınlayan sitemiz, ziyaretçilerini indirimli ürünler hakkında haberdar etmenin yanı sıra bir kaç dakikalık incelemeden sonra doğaya atılan basılı broşürlerin de kullanımını azaltmayı amaçlıyor.

2013 yazından bu yana yayın hayatını ilkeli olarak sürdüren, yediden yetmişe herkesin sevgilisi haline gelen Aktüel Ürünler sitemiz, yayın hayatına başladığı günden beri düzenli olarak market kataloglarını ziyaretçisiyle buluşturuyor. Türkiye’nin her ilçesi ve hatta kasabasında bulunan zincir marketlerin haftalık veya belirli periyotlarla yayınladığı katalogları inceleyerek sizler için analiz ediyor.

Yaygınlaşan internet kullanımının olumlu katkılarına dikkat çeken aktuel-urunler.com basılı broşürlerin kullanım ve dağıtımını azaltmayı ve hatta ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Bu türlü reklam afişlerini internet platformlarından takip etmeyi teşvik eden sitemiz doğaya ve insanlığa karşı sorumluluk hissediyor.

Neden aktuel-urunler.com diğer katalog sitelerinden daha üstün? Diye düşünebilirsiniz. Yanıtımız açık ve net! Sitemiz A101, BİM ve ŞOK kataloglarını düzenli olarak yayınlamakta, ziyaretçisini önemsemekte ve hiç bir indirimi kaçırmaması için çalışmakta… Satış tarihi belli olan ürünleri inceleme listelerine almakta, A101 aktüel, Bim aktüel ve Şok aktüel adlarıyla defaatle yayınlamakta… Siz de A101 aktüel perşembe kataloğu olan Aldın Aldın’ı, Bim aktüel cuma kataloğunu, Şok aktüel çarşamba günü Aman Kaçırma indirimlerini ve ayrıca salı, hafta sonu fırsat broşürlerini erkenden öğrenmek için sitemizi ziyaret edin.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.