+90 212 445 1 500

Fatih, Hisar Sk. No:1, 34204 Bağcılar/İstanbul, TürkiyeKlima,Kombi ve Beyaz Eşya Servisi

Satış evresi malın satışı ile tamamlandıktan sonra, daha önemli olan bir evre başlamaktadır. ” SERVİS ”

– Servis bakım anlaşmaları,
– Tamirat ücretleri,
– Dönemsel bakımlar

Turkuaz Servis olarak. Tüm servis talepleri, belirlenmiş olan durum tanımlarına göre hangi talebin hangi aşamada olduğu. Ayrıca, bir müşterinin kartında, o müşterinin önceki tüm servis talepleri, bu servis taleplerinin nedenleri, hangi servis personelinin baktığı, ne yapıldığı, kaç günde sonuçlandığı, sorunun giderilmesi için ne yapıldığı tutulmaktadır.

Siz Değerli müşterilerimize, alanında uzman ekiplerimizle 24/7 Kaliteli hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Sektörle ilgili olarak, teknik bilgilendirme, yapılandırma, organizasyon, süpervizörlük danışmanlık hizmetleri verilmektedir.

İklimlendirme uygulaması yapılması düşünülen mekânla ilgili olarak, detaylar verildikten sonra sadece bir telefonla adresinize gelip gerekli ihtiyaçlar belirlenerek en uygun çözümler sunulur.

Yetkisinde olduğumuz her marka ile ilgili olarak, Ev ve Ofiste kullanabileceğiniz cihazlarınızın, görsel ve teknik olarak en iyi şekilde montajı yapılarak, siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Her marka kombi, beyaz eşya, klima ve VRF ile ilgili olarak, müşterilerimizin kullandıkları cihazların periyodik – sezonluk bakımları yapılarak, hem cihazın performansı artırılmış olup hem de müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
Arıza

Her marka cihazın arızası deneyimli teknik ekibimiz tarafından teşhis edilerek çözüme kavuşturulur.

Merkezi sistem klimalarınız için cihaz seçimleri tespit edilerek, autocad ve özel programlarlar detaylı çizimleri mimari projelere işlenir.

Yetkisinde olduğumuz her marka ile ilgili olarak; merkezi sistem klimalarınızın şantiye uygulamaları (borulama, test, cihaz montajı, devreye alma) işlemleri gerçekleştirilir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 445 1 500
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 12 km
AdresFatih, Hisar Sk. No:1, 34204 Bağcılar/İstanbul, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.