+90 542 8939155

Meram Sanayi Yazıcı Sokak No: 51 Meram KONYABuzağı Doğum Arabası

İnek doğumlarında herkesin rahat kullanabileceği, profesyonellik gerektirmeyen pratik doğum arabası ile inekler çok kolay doğum yapmaktadır.

Buzağı doğum arabasının üzerinde yer alan tekerlekli çark, doğum anında dengeli olarak 5 kişilik çekme gücü uygular. Bu araba sayesinde kolay bir doğum yaptırmanıza imkan sağlar.

Otomatik Hayvan Suluğu

Suluğun çindeki otomatik şamandıra sayesinde suyu sürekli aynı seviyede tutar. Bu sayede tüm küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarınız rahatlıkla su içebilmektedir. 2,5 ile 7 litre su kapasitelidir.

Hayvanlarınız sürekli hazır ve temiz su içerler. Sizi hayvan sulama zahmetinden kurtarır. Şehir şebekesine veya deponuza bağlayabilirsiniz.

Hayvan Yatağı

Antibakteriyeldir. Yumuşak aşınma süresi çok yüksektir, Viyol deseni sayesinde mükemmel yatma konforu sağlar. Zemin ve üst kısım arasındaki oluşan hava boşluğu sayesinde çok iyi ısı izolasyonu sağlar.

Esneklik ve yüzey dokusu sayesinde maximum kayma direnci sağlar, Sızdırmazlık contalar sayesinde yatak altına bakteri ve pislik almasını engeller.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 542 8939155
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 461 km
AdresMeram Sanayi Yazıcı Sokak No: 51 Meram KONYA
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.