+90 312 235 52 41

Yaşamkent Mah. 3061. Cadde No:106 Vipka Plaza Çayyolu ANKARAFirmamız siz değerli müşterilerimize Ankara Sineklik çeşitleri ile Ümitköy, Çayyolu başta olmak üzre tüm çevre ilçelere geniş ürün ve servis sineklik hizmetleri sunmaktadır.

Sineklik modellerimiz; Stor Sineklik Pencere, Stor Sineklik Kapı, Stor Sineklik Duble, Dikey Stor Sineklik, Yatay Kapı Stor Sineklik, Dikey Plise Sineklik, Yatay Plise Sineklik, Duble Plise Sineklik, Menteşeli Kapı Sinekliği, Sürme Sineklik, Cam Balkon Sinekliği, Kedi Sinekliği, İçe Açılır Sineklik çeşitlerimizle tüm sineklik ihtiyaçlarınıza hizmet vermekteyiz.

Ankara Sineklik imalat sistemleri, kanatlı ve yüreyen böceklerin, haşerelerin yaşam alanlarınıza girmesini önleyen, çevreci ve ekonomik ve pratik bir üründür. Kapılarınızda ve Pencere rahatlıkla kullanabileceğiniz bir sistemdir.

Sineklik modellerimiz dekoratiftir, uzun ömürlüdür. Ayrıca Ümitköy sineklik sistemleri dışarıdan yaşam alanınıza gelen tozun %40 kadarını engeller. Ümitköy Sineklik olarak tüm sineklik modellerimizle 7/24 hizmetinizdeyiz.

Tüm Sineklik modellerimiz Vipka Yapı Design garantisi altındadır. Yeni ürün yelpazemiz ile Sürgülü yapısı ve kullanım kolaylığı ile evinizin vazgeçilmezleri arasında olacak mükemmel bir sineklik sistemine hazır olun.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon +90 312 235 52 41
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 336 km
AdresYaşamkent Mah. 3061. Cadde No:106 Vipka Plaza Çayyolu ANKARA
Sektör
Anahtar Kelimeler         
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.