Ümran Spot

Namık Kemal Mahallesi, Alptuna Sk. No:2, 34762 Ümraniye İstanbul, Türkiye
(0/5)
Fotoğraflar
Açıklama

Ümran Spot Ümraniye Çetin Emeç parkınında üzerinde bulunduğu Cengiz Topel caddesi üzeri spotçular çarşısında beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerinin alım ve satış hizmetlerini vermektedir. Dayanıklı ev aletlerinin çalışma prensiplerini bilen servis alt yapısına sahip takım arkadaşlarıyla sizlere klasik piyasa hizmetlerini yıkarak müşteri memnuniyet odaklı vizyonuyla haftanın altı günü 08:30 ile 19:30 arasında hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşya ürünlerinizin değerine değer katıyoruz, yeni bir ürün almaya karar verdiniz veya taşınırken eski cihazlarınızdan kurtulmak istiyorsanız doğru adrestesiniz, eşyalarınızı değerinde alırken revizyonlarını yaptıktan sonra yeni sahiplerine 2.el spot olarak kavuşturuyoruz.

Ümran Spot olarak beyaz eşya, klima ve kombi ürünlerini satışa hazırlarken cihazların tüm bakım ve narımlarını detaylı bir şekilde yapmaktadır. Bulaşık, çamaşır, çamaşır kurutma makinesi, buzdolabı, fırn, ocak, davlumbaz, ankastre fırın, televizyon lcd veya led tv yanı sıra kombi, siplit, salon tipi klimalar GARANTİLİ olarak satışa sunulmaktadır.

Anahtar Kelimeler
Video
Konum