Ünal Lojistik

Ünal Lojistik

Anbar, 27. Cd. No:105, 38070 Melikgazi/Kayseri, Türkiye

976 yılında faaliyetlerine başlayan ÜNAL Lojistik, koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutan, doğru, güvenilir, sözünün eri, sırdaş ve müşterilerini aldatmadan ekonomik çözümler üretebilen ve her şeyden önemlisi lojistik sürecini tek elden yöneten bir firmadır. Firmamız güler yüzlülüğü ve doğruluğu misyon edinmiştir.

Başta Balkan ülkeleri ve Batı Avrupa olmak üzere transfer gerçekleştiren ÜNAL Lojistik, iş ortaklarına; Kara, Deniz, Hava ve Demiryolunu kullanarak kısa zamanda üstün kalite hizmet sunarken, aynı zamanda ‘’Taşımacılıkta Güven’’ ilkesinden ödün vermeden, çıkış noktasından varış noktasına kadar her türlü
çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

ÜNAL lojistik Merkezi Kayseri’de olup eski İpek Yolu üzerindedir. Konum olarak süregelmiş bir ticaret geçmişi mevcuttur.

ÜNAL Lojistik operasyonlarını 4.000m² kapalı ve 22.000m² alan açık alan üzerinden yönetmektedir.

ÜNAL Lojistik sayısız çalışanları, Sigorta şirketi, L2 belgesi ve C2 belgeli 65 Çekici, 82 Dorse ile hizmet vermektedir.

ÜNAL Lojistik Avrupa ülkelerine hizmet vermektedir. Bu bölgelerde söz sahibi olan firmamız ihracat, ithalat, parsiyel, depolama, Minivan Express taşımacılığı, fuar ve proje taşımacılığı hizmeti vermektedir.

Talepleriniz ve detaylı bilgi için telefon, E-mail yolu ile iletişime geçebilirsiniz. 532 399 44 38


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.