+90 212 601 0077

Kemalpaşa Mah. Sancak Sok. No:2 Kat 3 Sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL


unimark-temizlik.png

Unimark Temizlik, profesyonel ekibi ile dış cephe, zemin, inşaat sonrası, fabrika, otel, hastane, banka, konut temizliği hizmetleri sunmaktadır.

Plaza, residence gibi büyük binaların temizliği evlerdeki kadar kolay değil ne yazıkki. Bu tarz büyük binaların oluşmasıyla bir sektör haline gelen Dış cephe temizliği, dış cephe temizleme firmalarının sayısını da gün geçtikçe arttırmıştır. Profesyonel ekibi ile dış cephe temizleme dış cephe cam temizliği işlerinize talip olan Unimark Temizlik, ücretsiz keşif hizmetiyle size en uygun fiyatlarla hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Bir çok dış cephe temizlik yöntemi vardır. Bunlar; sepetli dış cephe temizliği, asansörlü dış cephe temizleme, residence dış cephe temizliği, dağcı temizlik sistemleridir. Unimark tüm bu temizleme yöntemlerinden dış cepheniz için en uygun yöntemi seçerek temizleme faliyetlerini yürütmektedir.

Zemin temizliği, inşaat sektörü ile ortaklaşa yürütülen veya bağımsız olarak yapılabilen bir temizlik sektörü olarak doğmuştur. Unimark zemin temizlik hizmetlerine, zemin makinaları ve özel kimyasallar kullarak çalışmakta. Müşterilerine en uygun ücreti ve sorunsuz hizmet imkanı sunar. Marmara bölgesinde geniş bölgede temizlik hizmetlerini sürdüren Unimark Temizlik, tecrübeli kadro ve profesyonel ekibiyle zemin temizleme hizmetlerinizde sizlerin yanında. Unimark, ücretsiz keşif hizmeti ile temizlik yapılacak alanın tespit edilmesi ve en uygun fiyat teklifinin sunulması için sizleri websitesine ziyaret ediyor.

İnşaat sonrası kalıntılarını temizlemek oldukça zor bir süreçtir. İstanbul başta olmak üzere inşaat sektörü giderek parlayan bir sektör olmuştur. İnşaat sektörünün bu zorlu sürecini kolaylaştırmak adına faaliyetlerde bulunan Unimark, inşaat sonrası temizlik hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. İnşaat sonrasında zeminlere, camlara, dış cephenin görüntüsüne zarar verecek kalıntılar mutlaka kalır. Bunların temizlenmesi inşaat sonrası temizlik hizmetleri sunan firmalar için kolaydır ancak her zemin veya alan için farklı teknikler uygulamak gerekir. Aksi taktirde yeni yapılmış bu alanların kalitesi bozulabilir. Unimark inşaat sonrası temizliğinde temizlenecek olan alan ev, bina, ofis farketmeksizin sizin için en uygun ürünleri temin ederek hizmet sunacaktır.

Unimark temizlikten fiyat teklifi almak için kurumsal web sitesi www.unimark.com adresini ziyaret edebilir, ücretsiz keşif formunu doldurabilirsiniz.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 601 0077
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 16 km
AdresKemalpaşa Mah. Sancak Sok. No:2 Kat 3 Sefaköy Küçükçekmece İSTANBUL
Sektör
Anahtar Kelimeler