+34 933 042 457

La Rambla, 58, Barselona, İspanyaİstanbul (2006) ve Barselona’daki (2010) ofislerimizle Asya ile Avrupa’yı birleştiriyor; Avrupa dilleri, Türki diller, Orta Doğu ve Asya dilleri arasında bir köprü kuruyoruz.

Urban Çeviri Hizmetleri olarak, sürekli geliştirdiğimiz teknolojik altyapımız ve ISO 9001, ISO 17100 standartlarıyla denetlenen, çeviri-redaksiyon-tahsisten oluşan üç aşamalı üretim sürecimiz sayesinde çok kısa sürede Türkiye’de lider konumda bir çeviri şirketi olmayı basardık.

Çok kısa bir sürede İspanya’da da büyümeye ve büyük şirketlere hizmet vermeye başladık.
Urban Çeviri Hizmetleri bünyesinde, İstanbul ve Barselona’da; otomotiv, medikal, elektronik, yazılım ve hukuk alanlarında uzman çevirmenler ve editörler, is akısının her noktasında geniş bir deneyime sahip Türkçe, İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Katalanca, Galiçyaca ve Arapça iletişim kurabilen proje yöneticileri bulunuyor.

Urban Çeviri Hizmetleri olarak bünyemizde; otomotiv, tıp, elektronik, yazılım ve hukuk alanlarında, özellikle Türkçe, Yunanca, Arapça, Farsça, Türki Diller, İspanyolca, Katalanca, Galiçyaca ve Baskça dillerinde uzman çevirmenler ve editörler bulunuyor. Ve uluslararası çevirmen ağımız sayesinde, birçok dil kombinasyonunda hizmet veriyoruz.

Hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetlerimiz sayesinde uluslararası çeviri sektöründeki ideal bir hizmet sağlayıcısı konumundayız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+34 933 042 457
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeSpain
Bölge/EyaletCatalunya
Mesafe: 2,234 km
AdresLa Rambla, 58, Barselona, İspanya
Sektör
Anahtar Kelimeler           
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.