+90 242 3118212

perge bulvarı muzaffer uysal yeşilevler sitesi c blok 45-2 m.paşa Antalya Türkiye1985 Yılında Antalya bölgesinde kurulan ve halen merkez ofisi Antalya da bulunan İşletmemiz URENT oto kiralama, bir Kadirler Turizm Ltd. Şti. iştirakidir.

Kuruluş yılımız 1985. İlk büromuz, 1985 yılında Antalya’nın en eski yerleşim alanlarından olan tarihi Kaleiçi bölgesinde, Antalya saat kulesi yakını, Tekeli Mehmet Paşa Camii arkası İmaret sokak da açılmıştır. Urent Oto Kiralama, Antalya ve çevresini görüp gezmeye gelen misafir ziyaretçilere araç temin etme hizmetini sunabilmek için kurulmuştur. Yıllar içinde otomobil parkurumuzun genişlemesi, faaliyet alanımıza Seyahat Acentesi ve uzun dönem araç kiralama faaliyetinin de eklenmesiyle ailemiz büyüyüp genişleyince yeni adresimize taşındık.

ATSO ÜYESİ: (Antalya Ticaret Odası- Oda Sic. 12937),

AKKDER ÜYESİ: (Araç Kiralama Kuruluşları Derneği- No:1) olan Kadirler Turizm Ltd.Şti.- URENT oto kiralama ve

TÜRSAB ÜYESİ (Türkiye Seyahat Acenteleri birliği- No: 2448) ARC Seyahat Acentemiz ,

1996 yılında Perge Caddesi 45/2 Muratpaşa ANTALYA merkez adresine taşınmıştır. Oto Kiralama ve Seyahat Acentesi faaliyetimizi halen bu adreste devam ettirmekteyiz.

Kuruluş yılımız olan 1985’den bu yana tarafımıza pek çok kez sorulan bir soruyu sizlerle paylaşmak isteriz. Urent oto kiralamanın adı nereden geliyor ? anlamı nedir? Kısaca anlatmak isteriz. URENT ; İngilizcede ‘’ YOU RENT ‘’ in kısaltılmış hali olup ‘’SİZİN KİRALAMANIZ’’ anlamına gelmektedir . Bu isim, şirket kurucumuzun 1983-84 yıllarında Antalya‘yı ziyarete gelen bir İngiliz aileye rehberlik yaparken, ileride kurulması düşünülen şirketimize kısa öz ve anlamlı bir isim tavsiye eder misiniz sorusu üzerine URENT yani ‘’ SİZİN KİRALAMANIZ’’ doğmuştur.

2017 yılının Nisan ayında oto Kiralama sektöründe sayenizde 32. Yılımızı doldurduk, siz değerli misafirlerimize daha kolay ulaşabilmek faaliyetlerimiz hakkında daha çok bilgi paylaşıp sizlerden gelecek öneri ve görüşleriniz ile kendimizi daha da geliştireceğimize inandığımız web sayfamızı oluşturduk. İşimiz Oto Kiralama ….Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 242 3118212
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 484 km
Adresperge bulvarı muzaffer uysal yeşilevler sitesi c blok 45-2 m.paşa Antalya Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.