+90 212 2345450

Arap Cami, Samur Sk. No:7, 34421 Beyoğlu/İstanbul, TurkeyYangın (Malzemeleri, Dolapları, Vanaları, Rekorları, Hortumları, Tüpleri)

Yaklaşık 10 yıldır yangın malzemeleri, yangın dolabı, yangın tüpü, yangın rekoru, yangın vanası, yangın hortumu, salmastra pazarlama ve satışını gerçekleştiren URS Yangın, aşağıda listelenen malzemeleri de ürün portföyüne dahil ederek sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Yüksek kalite ve düşük maliyet politikasından hiçbir zaman ödün vermemiş olan firmamız, yurt içi piyasasında gerekli başarıyı sağladıktan sonra yurt dışı piyasasına da açılarak yangın malzemeleri ithalatçı ve ihracatçısı statüsüne ulaşmayı başarmıştır.

Yangın söndürme ekipmanları imalatı ve satışını yapan firmamız, kurulduğu günden bu yana yangın söndürme sistemleri alanında Türkiye ve yurt dışı sektörde kendini kanıtlamış ve güvenilir statüde ki firmalardan biri olma ayrıcalığını taşımaktadır. URS Yangın, Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarında yangın tüpleri toptan ve perakende satışları ile tüketiciyle buluşmaktadır. Kaliteye odaklanan ve yenilikçi yaklaşımı benimsemiş olan firmamız, yangın söndürme sistemleri alanında tanınan bir firma konumunda yer almaktadır.

Firmamızın yurt içi ve yurt dışı piyasada toptan ve perakende satış ve pazarlamasını yaptığı ürünlerden bazıları şunlardır: Yangın dolabı, yangın vanaları, yangın lansı, yangın rekorları, yangın hortumları, yangın tüpleri, yangın malzemeleri, klepe, çekvalf, fittings malzemeleri, iş güvenliği, gemi ve fabrika malzemeleri, sanayi su hortumları, teknik hırdavat malzemeleri, yüksek ısı izolasyon malzemeleri, salmastralar.

Yangın Dolabı

Yangın dolabı çeşitlerimiz: Sulu sistem yangın dolabı çeşitleri, özel üretim yangın dolapları, polyester yangın dolabı olarak gruplandırılabilir.

Yangın Tüpü

1 kg’lık yangın tüpü, 2 kg’lık yangın tüpü, 5 kg, 6 kg, 50 kg kuru kimyevi tozlu yangın tüpleri olarak sayılabilir.

Yangın Vanası

Alman tip yangın vanası, İtalyan tip yangın vanası, sarı yangın vanası ve itfaiye bağlantı ağzı olarak sınıflandırılabilir.

Yangın Rekoru

Alman ve İtalyan tip yangın rekoru, iç ve dış dişli sarı yangın rekoru ile birlikte yangın rekoru kapakları da firmamızda satılmaktadır.

Müşterilerimizin istek ve taleplerini karşılayacak şekilde ürün çeşitlerimiz ve stoklarımız sürekli yenilenmektedir.
URS Yangın malzemeleri, yangın dolabı, yangın vanası, yangın rekoru, yangın hortumu, yangın tüpü toptan ve perakende satış firması olarak faaliyetlerine devam etmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 2345450
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 2 km
AdresArap Cami, Samur Sk. No:7, 34421 Beyoğlu/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.