Usta Oto Ekspertiz

Usta Oto Ekspertiz

Mustafa Kemal Mh., Buca Esnaf Ve Sanatkarlar Sitesi, 677/48. Sokak, 35160 İzmir/İzmir, Türkiye
984 görüntüleme

BİZ KİMİZ?

Uzun yıllardır oto ekspertiz işinde hizmet veren ve bu sektörde kendimize güvenen, işimizde ciddiyet ve profesyonelliği ön planda tutan ve daima otomotiv sektöründe başarıyı kendimize hedef seçen usta eksperleriz.

NE İŞ YAPIYORUZ?

Usta Oto Ekspertiz firması olarak ikinci el araç almak isteyen veya kendi araçlarını test etmek isteyen müşterilerimizin araç motor performans, kaporta-boya, yürüyen ve alt aksam durumlarını son sistem cihazlarımızla ve işinin ehli ustalarımızla test ediyor ve elde ettiğimiz verileri oto ekspertiz raporu halinde müşterilerimize sunup, araç hakkındaki yol haritasını çizmesine yardımcı oluyoruz.

NASIL YAPIYORUZ?

Araç tesisimize geldiğinde ilk aşamada dinamometre (dyno) cihazımızda motor performans testinden geçirip hp gücü, tork gücü ve kayıp gücü tespiti yapılır. İkinci aşamada ön ve arka düzen kontrolleri yapılıyor. Üçüncü aşamada yanal kayma cihazımızda testten geçirilen amortisörlerin değerleri ölçülüp, sertleşme veya patlama kontrolü gerçekleşmektedir. Dördüncü aşamada ön fren, arka fren ve el freni testi uygulanır. Aracın yolda giderken ani fren durumunda yoldan sapma olasılığı, duruş gücü ve ön arka frenlerin birbirinden farklılıkları kontrol edilir. Ardından aracın kaporta ve boya durumu tespit edilmek üzere lift üzerine alınır. Burada değişen kaporta parçaları ve boyanan parçalar tespiti yapılır, değişiklik varsa hasar boyutu belirlenir. Daha sonra lift üzerinde kaldırılan aracın şasi hasarları, motor yağ kaçakları, rot başları ve rotil kontrolleri yapılır. Aracın yağ dumanı, yağ üflemesi, vuruntu sesi ve klima kontrolleri yapıldıktan sonra elektronik test cihazımızla motor elektroniği, abs, airbag kontrol işlemlerinin ardından bütün kontrollerin ve testlerin görsel ve yazılı sonuçları oto ekspertiz raporu halinde müşteriye sunulur.

KİMLERE HİZMET VERİYORUZ?

İkinci el araç almak isteyen veya kendi aracının performansını test etmek isteyen herkesin hizmetindeyiz.

NEDEN BU İŞİ YAPIYORUZ?

Uzun yıllardır yüz bini aşkın araç test tecrübemizle ikinci el araç alımlarında genellikle söz konusu olan tedirginlik ve güvensizliği ortadan kaldırmak adına ve araçların gerçek değerlerini, tüm parça ve aksamlardaki durumunu net bir şekilde belirleyebilmek amacıyla hizmet sunuyoruz.

NEREDEYİZ?

İzmir Buca Sanayi Sitesi (Otokent, 6.Sanayi Sitesi)’nde değerli halkımızın hizmetindeyiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.