+90 212 565 97 96

Yenidoğan Mahallesi, Şelale Sk. 1-1, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, TürkiyeKarakoç Makine kurucusu olan HALİL KARAKOÇ 1994 -1996 yıllarında tekstil&konfeksiyon sektöründe iş hayatına atılmıştır.

Sektörde bulunan çoğu firmalara da hizmette bulunmuştur. Zaman içersinde sektörde oluşan boşluğu değerlendirip kendi firmasını kurmaya karar vermiştir . 05 Mayıs 2002 yılında 25m2 lik bir alanda satış ve servis yedek parça hizmetinde boy göstermeye başlamış ve doğan talepler ve artan müşteri portföyüne göre kendisini yenileyip 250m2 olan şimdiki bulunduğu (Yenidoğan Mah. Çevreylu Cad No 65 Bayrampaşa/İSTANBUL ) adresinde faaliyetine devam etmektedir.

Kaliteli, sağlam ve TSE – CE – ISO belgeli malzemeleri ürünlerinde kullanmayı prensip edinen firmamız KARAKOÇ ÜTÜ Bayrampaşa adresindeki atölyesinde en son teknolojiyi kullanarak cağın teknolojisiyle üstün çalışma gücünden yararlandığı ürünlerini sektörünün ve tekstil firmalarının hizmetine sunmaktadır.Yurt içinde yaygın servisi ve bol yedek parçası ile yarınlara ümitle bakmaktayız.

2000 li yılların başında, Buhar Jeneratörlü ütülerin Yurtdışında evlerde çok yaygın kullanımda olduğunu tespit ederek.Teknik donanımında hiçbir farklılık yaratmadan, hatları yumuşatıp, renklendirerek hoş bir estetik ile ev kullanımı için diğer ütüleme aparat ve ekipmanları ile birlikte üretmeye başladı.

2007 de kurulmuş olan online satış pazarlama organizasyonumuz ütümarket, bugün 81 ile ürünlerini yurt genelinde pazarlamaya devam etmektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 565 97 96
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 6 km
AdresYenidoğan Mahallesi, Şelale Sk. 1-1, 34040 Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.