Venice Mobilya
trende

Venice Mobilya

Tandoğan, Kentim Cd. No:42, 44050 Battalgazi/Malatya, Türkiye
796 görüntüleme

Mobilya üretici firma olan VENİCE MOBİLYA 2000 yılından beri Malatya Tandoğan’da üretim yapmaktadır. Venice mobilya 1000 m2 showroom , 500 m2 depo ve üretim tesisine sahip olmanın başarısı ile müşteri deneyimini en iyi şekilde sürdürmektedir.

Vizyonumuz
Ulusal ve uluslararası müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürünler sunmak ve bu doğrultuda hız kesmeden azimle çalışmak.

Değerlerimiz
Müşterilerin ihtiyaç, talep ve beklentilerini yakından takip edip iyi analiz ederek, fırsatları başarıya dönüştürmek; topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmak.
• Teknolojideki eğilimleri takip ederek özgün ve yeni teknolojiler geliştirmek ve bu doğrultuda yenilikçi, verimli ve rekabet gücü yüksek bir firma olmak.
• Çalışanların yeteneklerini geliştirildiği, sürekli bir eğitim ve gelişim ortamı sağlayarak hem verdiğimiz hizmetlerin kalitesini artırmak, aynı zamanda çalışanlarda kurumsal bağlılık ve motivasyonu artırmak.
• Tedarikçileri için güvenilir iş ortağı olmak, sektöründe önde gelen firmalar ile iş birliği yapmak.
• Temel ilkelerimiz olan “eşitlik, şeffaflık, hesap verebilirlik, sorumluluk” ile, etik değerler ve sosyal sorumluluk bilinci çerçevesinde, şirket stratejilerine ve kurum kimliğine bağlı olarak, tutarlı ve güvenilir şirket yapısını sürdürmek.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.