+90 242 241 74 60

Sinan, Atatürk Cd. No:17, 07100 Muratpaşa/Antalya, Türkiye2005 yılının başlarında VESTA Markasını kurma kararını alıp yönetim kurulu üyelerinden Ali KEMANOĞLU nu yetkilendirmekle günümüzün bir dünya markası olan VESTA yı büyütüp geliştirmeyi başarmıştır.

Bu gün kendi markasını kendi tasarlattırıp kendisi ürettiren VESTA Markası bayan ve bay ayakkabı modelleri ve kalitesi konusunda dünya markalarıyla boy ölçüşürken tamamlayıcı aksesuarlarıyla da her konuda tercih edilen bir konumdadır.

Geniş idari kadrosu ve satış ekibi ile her müşterisine eşit ölçüde yaklaşımını koruyarak ve gelişen teknolojiyi yakından takip edebilip her yeniliği kurumsal kadrosuna entegre ederek ayakkabı sektöründe iddiasını uzun yıllar korumaya kararlı mağazacılık anlayışı ile, her zaman var olan kampanyaları ve bu sayede en kaliteliyi en hesaplı fiyata arz edebilmesi, bir ailenin her ferdine ve her zevke karşılık verebilmesiyle ülkemizin güzide şehrinden sadece tüm Türkiye’ye değil tüm dünyaya açılan bir penceremiz olmaya kararlı bir ayakkabı firması.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 242 241 74 60
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAntalya
Mesafe: 482 km
AdresSinan, Atatürk Cd. No:17, 07100 Muratpaşa/Antalya, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler