Vipka Sineklik

Vipka Sineklik

Yaşamkent, 3061. Cd. No:106, 06810 Yenimahalle/Ankara, Türkiye
298 görüntüleme

VİPKA Sineklik sistemleri yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile 1997 yılında küçük bir dükkan’da Turhan Çak ve oğulları Orhan, Burhan, Gökhan Çak tarafından Ankara Çayyolu bölgesinde bir aile şirketi olarak kurulmuştur.

2010 yılında Ankara Sitelerde ilk sineklik imalat fabrikasını kuran firma 2. Entegre fabrikasını Çankırı Şabanözünde kurmuş ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti kaliteli malzeme kaliteli hizmet parolasıyla 2015 yılından günümüze sineklik montajlı satışta Türkiye ve Ankara 1. Olmuştur.

Değerli müşterilerinden aldığı güçle ilerlemeyi, geliştirmeyi, sorgulamayı, değiştirmeyi, araştırmayı en büyük görev edinen bu üç kardeş babalarının vefatından sonrada birbirlerinden kopmadan 2016 yılında yine Çayyolunda Türkiyenin ve Ankaranın en büyük sineklik showroomlarından birini kurmuştur.

Sineklik imalat ve montajında lider olan firmamızı her renk ve modelde menteşeli, plise, stor, sürme sineklik imalat ve montajı için arayabilir uzman ekibimizden teknik destek ve yardım alabilirsiniz.

Hizmete başladığı 1997 yılından günümüze bize iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin taktığımız her sineklikten memnun kalması için tam bir sinerji içinde ustasından patronuna tüm çalışanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımıza böylelikle bir TÜRKİYE markası olacağımıza inancımız tamdır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.