+90 212 6107078

50. Yıl, Nene Hatun Parkı, 34265 Sultangazi/İstanbul, TurkeyHatasız ve ekonomik visco yatak üretim politikasıyla faaliyetlerine devam eden firmamız, sadece imalat aşamasında kalmayıp ürünlerini yurt içi ve yurt dışında belli noktalarda bulunan mağazalarında ve web sitelerinde satışa sunmakta, hasta yatağı kiralama hizmeti de vermektedir. Visco yatak imalat endüstrisinde kullandığı yüksek teknoloji ve seri üretimin sağladığı uygun maliyet avantajlarıyla rakiplerinden sürekli bir adım önde olan Garanti Medikal, Türkiye ve dünya piyasalarının ihtiyaçlarına yönelik her ay binlerce hasta yatağı ve hasta karyolası imalatı yapmaktadır. Hasta karyolaları kullanımı oldukça kolay olan bir el kumandası üzerindeki düğmeler ile rahatlıkla istenilen pozisyona getirilebilmekte ve hastayı rahatsız edecek hareketleri önlemektedir. Tüm hasta yatakları tamamen ortopedik özelliktedir.

Günümüzde kullanımı hızla artan bir yatak çeşidi olan visco yataklardan akıllı yataklar diye de bahsedilmektedir. Akıllı visco yatak çeşitleri uygun fiyatları ve değişik ölçüleriyle stoklarımızda mevcuttur. Visco malzeme kullanarak imal ettiğimiz ürünler tabi ki sadece yataklar ile sınırlı değil. Değişik model ve ölçülerde uygun fiyatlarla visco yastıklar da firmamızda üretimi yapılarak iç ve dış pazara pazarlanmaktadır. Hasta karyolası üzerinde kullanılan 4 parçalı, lazer kesim ve visco hasta yatakları imalatı firmamızda yapılmaktadır. Firmamız 2002 yılından beri visco yatak sektöründe İstanbul’da etkin faaliyet göstermektedir. Vizyonumuz doğrultusunda kısa sürede ürettiğimiz ürünler kalite, estetik, yenilikçi ve hızlı çözüm üreterek müşterilerimizin beğenisini kazanmıştır. Bu da bizi heyecanlandırmakta olup kaliteden ödün vermeden üretimin devamlılığını sağlamaktadır. Müşterilerimizin memnuniyeti hep önceliğimiz olmuştur ve olacaktır. Siz müşterilerimiz yatağınızı seçerken kaliteye önem gösterin.

Sizin sağlığınız her şeyden önemlidir. Sağlıklı bir hayat için hayatınızın üçte birlik bir kısmını geçirdiğiniz yatak seçimi büyük önem taşımaktadır. Vücudunuzda meydana gelebilecek yatış şeklinize ve yattığınız yere bağlı bir çok omurga ve ortopedik hastalıktan doğru yatak seçimi ile korunabilirsiniz. Garanti Medikal bu misyonla sizler için sağlıklı, kaliteli ve dayanıklı yataklar üretir. Her çeşit hasta karyolası ve akıllı visco yatak toptan ve perakende satışı.

Visco Yatak Ölçüleri

160×200 visco yatak, 150×200 visco yatak, 140×200 visco yatak, 100×200 visco yatak, 90×200 visco yatak, 90×190 visco yatak

Visco Yatak Satış Merkezlerimiz:

www.garantimedikal.com
www.viscomet.com
www.viscoyatakimalat.com
www.viscoyatakcesitleri.com
www.viscoyatakgaranti.com
www.enucuzviscoyatak.com
www.garantiyatak.comWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 212 6107078
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 13 km
Adres50. Yıl, Nene Hatun Parkı, 34265 Sultangazi/İstanbul, Turkey
Sektör
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.