VISIONS OF LIFE Group | by Cem ÖZDEL

Sarısu Mahallesi 153. Sokak Antalya​

Visions of Life, yenilikçi ve tüm müşterilerine “TAM HİZMET” sunan bir PAZARLAMA AJANSI’DIR. Amacı, kendi piyasasında aktif olan bir şirketin ürün ve hizmetlerini geliştirmektir. Biz herkesin gittiği ve artık fazlasıyla sıradanlaşmış yollardan gitmek yerine, müşterilerimizle birlikte yeni, farklı ve ilginç yollar keşfederek ilerlemeyi tercih ediyoruz.

Bu farklı yolun temelleri; ideal satış ve sunum aracı olan web tasarımı + SEO SearchEngineOptimizing), sosyal medya pazarlaması ve video prodüksiyonu ile birlikte, uygulamalı uzmanlık ve yenilikçi pazarlama stratejileri gibi önemli kavramların beraber uygulanmasıyla oluşmaktadır.

Bu temel yetkinliklerimizle, tüm sektörlerdeki müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca Turizm ve Otelcilik sektöründe pazarlama stratejileri oluşturulması ve uygulanması, trend odaklı Emlak Pazarlama yöntemleri, müşteri odaklı Emlak Pazarlama & Halkla İlişkiler stratejileri geliştirilmesi (gayrimenkul danışmanları + emlak sahipleri) ve uygulanması verdiğimiz özel hizmetler arasındadır.

Türkçe, İngilizce ve Almanca lisanlarında TERCÜMANLIK FAALİYETLERİ (özellikle de Türkiye’deki devlet makamlarında yapılan yasal işlemler) ajansımız tarafından tamamlayıcı bir hizmet olarak tüm müşterilerimize sunulmaktadır.


Facebook
Twitter
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle