+90 232 459 35 06

Halkapınar Mahallesi, İzmir Gıda Çarşısı, Konak İzmirVSC Elektrik sahip olduğu sektör tecrübesi ile sürekli kendini yenilemekte, Güç elektroniği, Elektrikli aydınlatma çözümleri ile beraber nitelikli çalışma arkadaşınız olmayı sürdürmektedir.

Firmamız enerji kalitesinin yükseltilmesi ve kritik uygulamaların sorunsuz çalışmaları için kendi teknolojisi ve gücü ile 600 VA’dan 4,8 MVA’ya kadar UPS sistemlerini sizlere sunmaktadır. Kamuda ve özel sektörde birçok referansa sahip olan firmamız Aydınlatma sektöründe de faaliyet gösteren firmamız; geleceğin aydınlatma teknolojisi olan LED ’li aydınlatma çözümleri, iç ve dış mekân aydınlatma ürün grupları ile geleceğimizi aydınlatmaya devam ediyor.

VSC Elektrik; Kamu, askeriye, tıp ve özel sektörde pek çok kurum ve kuruluşlarda referansa sahiptir. Satış sonrası teknik servis hizmetlerine de önem veren firmamızın merkezi (Visco Electric) Ankara’da olmak üzere, İstanbul ve İzmir’de şubeleri vardır. Firmamızın Türkiye çapında 21 bayisi ve teknik servis noktası aktif olarak hizmet vermektedir.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 459 35 06
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 326 km
AdresHalkapınar Mahallesi, İzmir Gıda Çarşısı, Konak İzmir
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler      
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.