Wawa İç Mimarlık Ltd. Şti.

Ziya Gökalp, 5. Sk. No:2, 34490 İkitelli Osb/Başakşehir/İstanbul, Türkiye

Wawa İç Mimarlık, tecrübesi ile müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmakta. İç dekorasyon alanında profesyonel bir şekilde düzenli iş yapan firma, birçok müşteriden olumlu yorumlar almış bulunmaktadır. Proje tasarım ve uygulama hizmeti sunan firma hakkında müşteriler çoğunlukla iç dekorasyon çalışmalarının estetik görünümünden ve renk ile temanın uyumundan bahsetmektedir.

Dekorasyonda Yaratıcı Firma: Wawa İç Mimarlık
İç dekorasyon işletmeler ve ev sahipleri için çok önemli bir durum olmakta. Bir mekanın güzel olması hem insanları rahatlatır hemde samimi bir ortam sunar. Wawa İç Mimarlık, iç dekorasyon alanında verdiği hizmetler ile birlikte müşterilerine üstün performans imkanı sunmaktadır. Cafe tasarım, mağaza dekorasyon, ofis tasarım, otel, fuar stand tasarım ve konut gibi birçok alanda iç dekorasyon hizmeti sunan firma, kendini bu alanda geliştirmeye ve yeni teknikleri öğrenmeye devam etmektedir.

Firma müşteriler için uygun fiyat güvencesi ve kaliteli görünüm gibi birçok avantaj sunmaktadır. Bu avantajlar arasında en önemlisi de revize işlemi olmakta. Müşteri bu gibi yüksek bütçe gerektiren projelerde projenin ne kadar uyumlu olup olmayacağını merak etmektedir. Bundan ötürü iç dekorasyon yapan Wawa İç Mimarlık, müşterilerin bu gibi endişelerini bir kenara bırakıp projeye mekan üzerinde başlamadan önce projenin 3 boyutlu halini müşteriye sunar ve müşteri bu sayede projenin tam olarak nasıl olduğunu inceleyebilir. Gerekirse revize işlemleri de tamamlanır ve sonrasında mekan tasarımına geçilir.

Daha fazla bilgi almak ve teklif almak için : wawainteriors.com


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle