+44 203 876 5557

Unit 2, Hotspur Industrial Estate, West Road, London, England, N17 0XJWhite Stone School of Transport kursu olarak ; yenilikçi yaklaşımımız ile müşterilerimize, sürücülere ve sürücü adaylarına Değer yaratmak, Doğruluk, Dürüstlük, Yasalara Uygunluk, Teknolojiyi Kullanmak, %100 Müşteri Memnuniyeti Sağlamak ve Toplumda Bilinçli Sürücüler Kitlesi Oluşturmak gibi değişmez temel ilkeler ile yola çıktık.Ve bu yolda İngilterenin İlk ve tek Türk Ağır vasıta (Otobüs ve Kamyon, Tır) sürücü kursunu tüm türkçe konuşan toplumunun hizmetine kazandırdık.

Kurulduğu günden beri konusunda uzman, genç, dinamik, eğitimci kadrosuyla siz değerli müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermeğe devam etmekteyiz. Son model araçlarımızla direksiyon eğitimlerinde birebir eğitim vermekteyiz. Sınıflarımız 20 şer kişilik olmakla birlikte son teknoloji ile donatılarak uzman eğitimcilerle İngilizce ve Türkçe ders verilmektedir. Günümüz çağında eğitimin nekadar önemli olduğunu ilke edinmek,.yeni sınav sistemine adayları daha iyi adapte ederek yüksek başarı elde edilmesini sağlamıştır. Başarıyı elde etmenin yolu kaynakların doğru kullanımından geçer. Bunu göz önünde bulunduran White stone School of Transport en son değişiklik ve yasalar dahilindeki eğitim sistemini yakından takip ederek adaylarına daha iyi eğitimi vermenin yollarını aramaktadır. Başladığımız bu yolda başarının tesadüf olmadığını verdiğimiz eğitimle siz değerli müşterilerizle paylaşmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Kursiyerlerimizin trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde gösterdiğimiz gayret sonucu sizin de bize katılıp bilinçli sürücüler olmanız en büyük ödülümüz olacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Memnunlukla görmekteyiz ki tüm hedeflerimize bu ilkeler ile ulaşmış bulunmakta ve yeni hedeflerimize doğru dinamizm ve inancımızla yolumuzda ilerlemekteyiz.

Çok net ve iyi tanımlanmış olan vizyonumuz, bizi diğerlerinden ayıran temel özelliğimizdir. Vizyonumuzu gerçekleştirmeye yönelik hedef ve çalışmalarımız sektörde seçkin bir kurum olmamızda önemli bir rol oynamaktadır.

İşimizi Kanun, Tüzük, Yönetmelik ve diğer bütün yasal düzenlemeler çerçevesinde yaparak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrasında da sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaya devam edeceğiz.

Tüm dostlarımızın göstermiş olduğu ilgi ve desteğe teşekkür ederiz.

ÖNCE DOĞRUYU BİLMEK GEREKİR, DOĞRU BİLİNİRSE YANLIŞ DA BİLİNİR. AMA ÖNCE YANLIŞ BİLİNİRSE DOĞRUYA ULAŞILAMAZ. (FARABİ)
* LGV (HGV) Kamyon Egitimleri
* PCV (Bus) Otobüs Egitimleri
* Driver CPC Egitimleri
—————————————————————————–
Londranin Ilk ve Tek Türk Transport Okulu White Stone School of Transport CPC, Ehliyet, Transport Danismanligi ve farkli bilgiler icin bilgi icin telefon numaralarimiz :

Ofis : 02038765557

Mob: 07572397200


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+44 203 876 5557
FacebookZiyaret Et
ÜlkeUnited Kingdom
Bölge/EyaletEngland
Mesafe: 2,499 km
AdresUnit 2, Hotspur Industrial Estate, West Road, London, England, N17 0XJ
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.