Yalçın Global Tekstil İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.
tren

Yalçın Global Tekstil İnş. İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Karahasanlı, 2072. Sk. No:1/A, 20050 Merkezefendi/Denizli, Turkey
1,596 görüntüleme

YALÇIN GLOBAL Şirketler Grubu yüksek deneyime sahip olan bir ekip tarafından İstanbul, Denizli, Almanya bölgesinde tekstil, İnşaat, enerji kabloları, web tasarım, faaliyetlerini sürekli büyüyen dünya pazarındaki müşterilerine sağlayan üretim. Hizmet ve ihracat yapan bir firma olarak kuruldu. Kısa zamanda müşteri portföyünü genişleten firmamız müşterilerine daha iyi hizmet vermek için Tekstil, inşaat, enerji kabloları, web tasarım, sektörlerindeki yatırımlarına ağırlık verdi. Bu sayede firmamız müşterilerine istedikleri her türlü ürün ya da hizmeti yüksek bir kalite ve profesyonellik ile sağlayarak, mükemmel hizmet verebilir konuma geldi.

YALÇIN GLOBAL Amerika, Kanada, İngiltere, Rusya, Arap Ülkeleri, Almanya, İsviçre ve diğer Avrupa ülkelerine her ay büyük miktarlarda Tekstil ürünlerinin üretimini ve ihracatını başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Yatırımlarına Almanya ‘’Northeim’’ şehrinde devam etmiş ve İmtexpro olarak Almanya ve çevresine daha hızlı hizmet vermek için yeni bir ortaklık ile yatırımlarını büyütmüştür. İmtexpro üretim, hizmet ve ihracat konusunda Almanya bölgesine hizmet vermektedir.

Bu başarının arkasında firmamızın işine gösterdiği saygı, mükemmel ve hızlı servis ve ekibimizin bu sektördeki deneyimi bulunmaktadır.

YALÇIN GLOBAL Şirketler Grubu ve İmtexpro olarak Türkiye ve Tüm Dünya müşterilerine sınırsız hizmet vermeye tüm hızıyla devam etmektedir. ‘’Siz Hayal Edin Yeter’’
Ayrıca özel kumaşlar olarak nitelendirdiğimiz yanmaz kumaş, su itici kumaş , su geçirmez kumaş , ultra yumuşak kumaş , sert tutum apreli kumaş ve daha bir çok özel kumaş üretimimiz mevcuttur.

Sağlığınızı düşünüyoruz;
Pamukkale Üniversitesi onaylı antibakteriyel – antimikrobiyel – antialerjik – antifungal özelliklere sahip kumaşlar ve mamül ürünler üreterek çocuklar ve büyüklerimizin sağlını birinci planda tutmaktayız.

Misyon
YALÇIN GLOBAL müşterilerine yüksek kaliteli ürünü , uygun fiyatlarla, kısa zamanda sağlamayı ve müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutmayı kendine misyon edinmiştir.

Vizyon
YALÇIN GLOBAL dünyanın en büyük tedarikçilerinden biri olmayı ve Mermer, Cam, Plastik ve Tekstil sektörlerinde her türlü talebe cevap verebilen bir firma olmayı kendine hedef seçmiştir.


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.