Yapısal Destek

Yapısal Destek

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No:66A Ataşehir İstanbul
515 görüntüleme

2002 yılından 2013 yılına kadar MAPEI S.P.A (İtalya) firmasının Türkiye Temsilciliğini üstlenen firmamız, MAPEI ürünleriyle yurdumuzda çeşitli uygulamalarda bulunmuş, MAPEI-TÜRKİYE’nin kurulmasından sonrada uygulayıcı bayi olarak hizmetine devam etmektedir.

Genelde Havuz ve Islak Hacim izolasyonlarında uygulama yaparak birçok projede yer aldık. Sorunlu izolasyonları bilgi ve tecrübemizle tamamladık. Partnerlerimizle birlikte halen birçok projede yer almaktayız. Bununla birlikte Ara Bölme ve Şap Altı Ses İzolasyon uygulamaları da yapmaktayız.

2013 yılında Tekstil İzolasyon Membranı üretimine başladık. Genelde havuzlar ve otel ıslak hacim izolasyon uygulamalarında, membranımızla ciddi başarılar elde ettik. Tekstil İzolasyon Membranı üretimimiz halen devam etmektedir.

2017 yılında Kör Kasa İzolasyon Bantları üretimine başladık. Titiz etüt çalışmalarımız ve testler sonucu Avrupa kalitesinde üretim yapmaktayız. %95’i ithalata dayalı olan kasa bantlarını, Avrupa kalitesinde yerli üretimle siz kullanıcıların hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.