+90 216 383 16 80

Prof. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No:66A Ataşehir İstanbul2002 yılından 2013 yılına kadar MAPEI S.P.A (İtalya) firmasının Türkiye Temsilciliğini üstlenen firmamız, MAPEI ürünleriyle yurdumuzda çeşitli uygulamalarda bulunmuş, MAPEI-TÜRKİYE’nin kurulmasından sonrada uygulayıcı bayi olarak hizmetine devam etmektedir.

Genelde Havuz ve Islak Hacim izolasyonlarında uygulama yaparak birçok projede yer aldık. Sorunlu izolasyonları bilgi ve tecrübemizle tamamladık. Partnerlerimizle birlikte halen birçok projede yer almaktayız. Bununla birlikte Ara Bölme ve Şap Altı Ses İzolasyon uygulamaları da yapmaktayız.

2013 yılında Tekstil İzolasyon Membranı üretimine başladık. Genelde havuzlar ve otel ıslak hacim izolasyon uygulamalarında, membranımızla ciddi başarılar elde ettik. Tekstil İzolasyon Membranı üretimimiz halen devam etmektedir.

2017 yılında Kör Kasa İzolasyon Bantları üretimine başladık. Titiz etüt çalışmalarımız ve testler sonucu Avrupa kalitesinde üretim yapmaktayız. %95’i ithalata dayalı olan kasa bantlarını, Avrupa kalitesinde yerli üretimle siz kullanıcıların hizmetine sunmaktan gurur duyuyoruz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 383 16 80
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 13 km
AdresProf. Dr. Necmettin Erbakan Cad. No:66A Ataşehir İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.