Yastı Makina Sanayi ve Ticaret

Yastı Makina Sanayi ve Ticaret

Sarıyakup Mahallesi, 23012. Sokak 13 A, 01020 Seyhan/Adana, Türkiye
1,323 görüntüleme

YASTI MAKİNA SANAYİİ VE TİCARET Olarak Ayakkabı imalat ve Tekstil imalat sektörüne göre gelen talepleri karşılamak üzere, fora dikiş makinesi, freze zımpara, dolap kurutma, pençe pres ve yapıştırma pres makinesi, tekstil kurutma fikse fırını, hidrolik kesim presi vb imalat ve tamirat makinelerin imalatı ve ayakkabı sarf malzemelerin satışları için kurulmuştur.

Her türlü makine üretimi tasarlanıp imalatı yapılabilir. HİDROLİK KESİM makineleri, AYAKKABI İMALAT MAKİNALARI, TEKSTİL KUMAŞ KURUTMA FİKSE FIRINI, MATBAA, SICAK BASKI MAKİNELERİ, VARAK BASKI MAKİNELERİ vs (… İhtiyaca göre tasarımı değişiklik gösterebilir.)
Makinelerimizin tamamı bilgisayarlı üretime dayalı olarak tasarlanır. 2 yıl garanti verilmektedir.

Avrupa Standartlarında yapılan üretimler, yurt içi ve yurt dışı satış imkanı ve satış sonrası destek ile profesyonel kadromuz ve bölgesel -İSTANBUL-İZMİR-ANKARA-GAZİANTEP-İZMİT-KAYSERİ VE TURKİYE NİN MUHTELİF ŞEHİRLERİNDE de bulunan çözüm ortaklarımızla her daim hizmetinizdedir.
Makinelerimizin satışı gerçekleştikten sonra kurulumu dahil makinelerin kullanım eğitimi ile müşterilerimizin kullanımına bırakılmaktadır.

HEDEFİMİZ ; yurt dışından alınabilecek bu makinelerin ülkemiz şartlarında aynı teknoloji ile üretilebildiğini ve ücretlerinin daha uygun maliyetlere mal olmasıdır. Ülkemizde son teknoloji ihtiyaç karşılayabilecek her türlü makinelerin üretimini yapabilmektir.Sarf malzemelerinin de en kaliteli ve en ekonomik olarak tüketiciye sunmaktır.

VİZYONUMUZ ; Ürettiğimiz tüm makineler ve ayakkabı malzemeleri ile en iyi noktalara çıkabilmek.

MİSYONUMUZ; Üretimlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için kaliteli değer oluşturan bir şirket olmak.

GENEL MÜDÜR
MEHMET YASTI

MERKEZ SATIŞ: SARIYAKUP MAH 23040 SOK N0: 13/A /SEYHAN/ADANA – 0 322 3510485 0322 3598763 –
GSM : 0538 4899512
Email :mehmetyasti@gmail.com,
Email :mehmetyastimakina@gmail.com
www.yastimakina.com, da ayakkabı mak.bl
facebook.com/mehmetyastimakina@gmail.com


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.