Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

Yengeç Eğitim Araçları ve Tasarım

Gençlik Mahallesi Işıklar Caddesi No:55 Muratpaşa Antalya
629 görüntüleme

2013 yılında “Ürünlerimizde en uygun Fiyat, müşteri lehine maliyet, dürüst ticaret, müşteri memnuniyeti ve teknik destek ” ilkesiyle yola çıkan Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım, geçen 5 yıllık süreçte küçük adımlarla projelerini geliştirme ve piyasada saygınlık gören firmalarından biri olmayı başarmıştır.

En temelinde hizmetlerimiz Müşteri ihtiyacına uygun üretim, müşteriye ürünün ulaşması için gerekli Lojistik destek, Doğru kullanım doğru tasarım için teknik destek ve Müşteri memnuniyetidir. Bu hizmetlerimizi karşılıklı güven ve dürüst ticaret ilkelerine göre yapmaktayız.

2012 Yılında kurulan şirketimizin asıl çalışma alanı Anaokulu Mobilyaları, Anaokulu Donanımları, Anaokulu malzemeleri, Kreş Mobilyaları,Kreş oyuncakları üzerine faaliyetlerine başladı. Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım olarak bu hizmet alanlarında sizlerinde desteği ile kalabildik. Zaman içerisinde hizmet alanımızı genişletme faaliyetlerimizi revize etme ihtiyacı doğdu. Eğitim ve Öğretim ihtiyacının Anaokulu ve Kreş ötesine taşıma kararı alarak 2014 yılında Ortaöğretim,Lise ve Yüksekokullar için hizmet üretmeye başladık. İzmir’de faaliyet gösteren fabrikamızda Okul sıraları, Laboratuar, Amfi okul mobilyası ve Ofis mobilyaları üzerine çalışmaktayız. 2016 Yılından sonra ise Okullara ait alanların düzenlenmesi için yaptığımız hizmetlerimiz Park bahçe oyuncaklarına kadar uzandı şuan Yeterli ve uygun alanlara Park oyun gurupları hatta Macera Park yapmaktayız.

Kavram Oyuncakları, İpli, düğmeli yada yap bozlu akıl oyunları, Montessori Eğitimine uygun oyuncaklar üretimi ve İthalatını gerçekleştirmekteyiz yakın zamanda bu ürünlerimiz Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım web sitemizden online olarak satışı yapılmaya başlanacaktır. Anaokulu ve Okul donanımlarının birçoğu Proje bazlı çalışma üzerine imal edilmektedir. Yani ister yeni kurulan bir okul olsun ister bir okulun ihtiyaçları içerisinde olsun özellikle Okul Mobilyaları, Okul sıra Masa takımları, Amfiler, Laboratuarlar türündeki donanımlar sipariş üzerine üretilmektedir ve bu tür ürünlerimizde stoklu çalışmamaktayız.

En nihayetinde Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım; çocukların bedensel ve zihinsel gelişimlerine yardımcı olan, güzel vakit geçirebilecekleri, öğrenme sürecini artıran eğitim araçlarını çocuklarımıza onları yetiştiren öğretmenlerin ve ebeveynlerin hizmetine sunmaktadır. Uzman eğitimcilerin onayıyla hazırlanan bu eğitim malzemeleri ve oyuncaklarında çocuk sağlığına zararlı olabilecek kimyasal ya da katkı maddesi bulunmamaktadır. Okul öncesi eğitim araçları sektöründe güvenilir konumda olan firmamız, kreş, yuva, anaokulu, rehabilitasyon ve özel eğitim kurumlarına, okul öncesi mobilya, donanım, eğitim malzemeleri ve eğitici oyuncak üreten, ithal eden bir firmadır. Dünyanın sayılı eğitim ve oyuncak markalarının ürünlerini sizlere sunan Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım; eğitim araçları ve oyuncaklar ve donanım ürünleri ile anaokulları, Okullar ve kreşlerin dışında oyun parkları, dış mekan ürünleri, konut siteleri, oteller, AVM’ler, kafeler ve özel amaçlı rehabilitasyon merkezlerinin ve belediyelerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Eğitim sektöründe dünyadaki yenilikleri yakından takip eden Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım, Eğitimin önemini ve değerini bilmekte Çocuklarımızın geleceğimiz, yarınlarımız olduğu bilinciyle dürüst hizmet verme ilkesiyle faaliyetlerine devam edecektir.

Saygılarımızla..
Yengeç Eğitim Araçları & Tasarım ekibi.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.