+90 232 450 02 02

İsmet Kaptan Mahallesi, Şair Eşref Blv. 1-1 A, 35210 Konak/İzmir, TürkiyeYerinde Bilgisayar Teknik servisimiz 2006 yılından bu yana İzmir Çankaya’da elektronik cihazlara ait adaptör değişimi, ekran değişimi, klavye değişimi, anakart tamiri gibi konularda faaliyet göstermektedir. Donanım problemlerinin yanı sıra yazılım konusunda da deneyim ve beceri sahibi olan teknik ekibimiz daima güler yüzlü ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahiptir.

Kaliteli işçiliğin yanı sıra orijinal parça kullanımında da hassasiyetimiz bulunmaktadır. Garantili bir şekilde hizmet veren teknik servisimiz, tamirat ve değişim sonrası ürünleri test etmektedir. Ekran değişiminde ön cam, iç ekran ve çerçeve değişimi birlikte yapılmaktadır.

Uygun Fiyata Kaliteli İşçilik

Dizüstü bilgisayarlarda en fazla karşılaşılan sorunlardan birisi de klavye değişimidir. Kimi müşteriler bu durumda harici klavyeler kullanarak maliyeti artırmaktadır. Oysa ki teknik servisimiz, orijinal parçalarla ve hesaplı işçilik ücretleriyle klavye değişimi yapmaktadır. Batarya değişimi ve adaptör değişimlerinde de orijinal parça kullanmaktayız.

Bu şekilde dizüstü bilgisayarların ömrü uzatılmış olmaktadır. Dizüstü bilgisayar anakart arızaları da kullanıcıların en son karşılaşmak istediği donanım arızalarının başında gelmektedir. Kaliteli parça ve işçilikten taviz vermeyen teknik servisimiz gerek yazılım gerekse donanım sorunları konusunda çözümler üretmektedir. Kırılan, çatlayan, çizilen ve çalışma performansını kaybeden ekranlarda da en kısa zamanda çözüm üretme iddiasıyla teknoloji severlerin hizmetindeyiz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 450 02 02
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİzmir
Mesafe: 328 km
Adresİsmet Kaptan Mahallesi, Şair Eşref Blv. 1-1 A, 35210 Konak/İzmir, Türkiye
Sektör
Anahtar Kelimeler    
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.