Yeşilköy Emlak

Yeşilköy Emlak

Yeşilköy, Atatürk Havalimanı (IST), Atatürk Havaalanı, 34149 Bakırköy/İstanbul İli, Türkiye

YEŞİLKÖY, YEŞİLYURT, FLORYA, ATAKÖY BÖLGELERİNDE SATIŞ VE KİRALAMA HİZMETLERİ VERMEKTEYİZ.

Günümüzün değişen yatırım anlayış ve ihtiyaçları; farklı projeler karşısında ve karmaşık piyasa koşulları içinde yatırımcıların kararırını zorlaştırmaktadır. Dolayısıyla birikimlerini değerlendirmek düşüncesiyle yola çıkan bireylerin yatırım kararını kolaylaştırmaları ve değerli birikimlerini en güvenilir biçimde kullanabilmeleri için, yol gösterici olarak güvenilir bir Yatırım Danışmanlığı hizmetine duyulan ihtiyaç gittikçe artmaktadır.

YEŞİLKÖY GAYRİMENKUL, size yeni yatırım fırsatlarının kapılarını aralıyor. Daire, yazlık, işyeri, otel, fabrika, restoran gibi farklı yatırım seçenekleri ve konusunda uzman deneyimli kadrosu ile birikiminizi en karlı biçimde değerlendirmenizi sağlıyor. Nitelikli portföyü ile yatırımcılarına minimum riskle en yüksek getiriyi sağlamayı amaçlamakta olan YEŞİLKÖY GAYRİMENKUL, Türkiye’de dinamik istikrarlı ve profesyonel bir gayrimenkul piyasası yaratılmasında da katkıda bulunmaktadır. YEŞİLKÖY GAYRİMENKUL, yatırım yapmak isteyen müşterilerine, çeşitli yatırım seçenekleri sunmakta ve bu iş için ayrılmış sermaye miktarına uygun alternatifler bulabilmek amacıyla pazar araştırmaları yapmaktadır.

YEŞİLKÖY GAYRİMENKUL, yeterli miktarda nakdi bulunmayan müşterileri için takas vb alternatif çözümler üretmek suretiyle emlak finansmanı hizmeti de vermektedir. YEŞİLKÖY GAYRİMENKUL, gayrimenkule yatırım yapmış ve elinde belli bir portföy oluşmuş kişi ve kurumlara, bu taşınmazlarını daha akılcı kullanma ve idareleri yönünde portföy yönetimi konusunda yardımcı olmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.