+90 224 273 53 03

İnönü Cad. No:16 Kat:5 D:27 Osmangazi BURSA1993 yılında ‘Teknik Sarım Motor Bobinaj’ adı ile kurulan firmamız, 1997 yılında yaptığı yenilikçi hamleyle ‘Vokart Ltd.Şti.’ isimli yeni bir şirket çatısı altında, daha etkili, daha güçlü ve de daha kaliteli bir şekilde elektrikli el aletleri piyasasında hizmet vermeye başlamış ve o günden bu yana kendine özgü çizgisinden hiç ayrılmadan, sürekli kendisini yenileyip güçlenerek hırdavat sektöründe söz sahibi bir firma konumuna gelmiştir.

13 yıllık tecrübe ve birikimimizi, siz müşterilerimize en iyisini verebilmek anlayışı çerçevesinde 2006 yılında Yükamak Hırdavat ve Makine San.Tic. Ltd.Şti. kurmuş bulunmaktayız.

Uzman personeli, kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimi ile bu sektörün üst sıralarında yer alan Yükamak, stoklama ve pazarlama gücünü profesyonelliği ile birleştirerek; müşteri memnuniyetini, kalite ve başarıya dönüştürüp hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir ve müşterilerine en iyiyi sunabilmek için kendi ithalatını yaptığı ürünler dışın da ” HİTACHİ, METABO, DEWALT ve BLACK&DECKER makinelerinin gibi bu sektördeki iyi kalite markaların dağıtımını yapmaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 273 53 03
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 83 km
Adresİnönü Cad. No:16 Kat:5 D:27 Osmangazi BURSA
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler           
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.