Yükamak Hırdavat ve Makine San. Tic. Ltd. Şti.

Yükamak Hırdavat ve Makine San. Tic. Ltd. Şti.

İnönü Cad. No:16 Kat:5 D:27 Osmangazi BURSA
1,220 görüntüleme

1993 yılında ‘Teknik Sarım Motor Bobinaj’ adı ile kurulan firmamız, 1997 yılında yaptığı yenilikçi hamleyle ‘Vokart Ltd.Şti.’ isimli yeni bir şirket çatısı altında, daha etkili, daha güçlü ve de daha kaliteli bir şekilde elektrikli el aletleri piyasasında hizmet vermeye başlamış ve o günden bu yana kendine özgü çizgisinden hiç ayrılmadan, sürekli kendisini yenileyip güçlenerek hırdavat sektöründe söz sahibi bir firma konumuna gelmiştir.

13 yıllık tecrübe ve birikimimizi, siz müşterilerimize en iyisini verebilmek anlayışı çerçevesinde 2006 yılında Yükamak Hırdavat ve Makine San.Tic. Ltd.Şti. kurmuş bulunmaktayız.

Uzman personeli, kaliteli hizmet anlayışı ve deneyimi ile bu sektörün üst sıralarında yer alan Yükamak, stoklama ve pazarlama gücünü profesyonelliği ile birleştirerek; müşteri memnuniyetini, kalite ve başarıya dönüştürüp hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir ve müşterilerine en iyiyi sunabilmek için kendi ithalatını yaptığı ürünler dışın da ” HİTACHİ, METABO, DEWALT ve BLACK&DECKER makinelerinin gibi bu sektördeki iyi kalite markaların dağıtımını yapmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.