+90 216 7062448

Kavacık Mah. Hülagü Cad. No: 12 Giriş Kat Beykoz İstanbulKavacık Chiller Soğutma Sistemleri Satış ve Servis Merkezi Zengin 5A Mühendislik olarak endüstriyel tesisler, fabrikalar, alışveriş merkezleri, yüksek yapılı binalar, oteller, hastaneler, iş merkezleri, havaalanları, metro istasyonları gibi özel ve kamusal alanlarda chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi ihtiyaçlarını karşılamak için kurulduk.

30 yıllık soğutma sektörü deneyimimiz, geniş araç filomuz, İstanbul, Kavacık, Beykoz, İncirköy, Yeni Mahalle, Çubuklu, Anadolu Hisarı, Polonezköy, Ömerli, Şile genelindeki geniş satış ve servis ağımız ile aynı gün ücretsiz keşif hizmeti vererek her işletme için en doğru chiller modelinin alınmasını ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanım sağlayacak satış sonrası servis hizmetlerini sunmaktayız.

Alanında uzman satış ekiplerimizle aynı gün ücretsiz keşif ile ihtiyacınız olan chiller modelini, klima santrali ve su soğutma kulesini belirlemekte, en iyi fiyat garantili satış yapmakta, kullanım sırasında da bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar ihtiyaçlarınızı hızlı ve sorunsuz şekilde karşılamaktayız.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 216 7062448
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 12 km
AdresKavacık Mah. Hülagü Cad. No: 12 Giriş Kat Beykoz İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.