Zirve Karot | Antalya

Kestel Mahallesi, Cebeci Cd., 07450 Alanya Antalya, Türkiye

Antalya ilimizin karot delme, kesme, yıkma, filiz ekme, kimyasal ankraj, vakumlu el karotu, bina yıkımı gibi işlemlerinin önde gelen isimlerinden biri olup beton çatlatma, karbon plaka elyaf işlemlerinde de nitelikli eleman kadrosuyla Alanya bölgesinde sizlere hizmet vermekten kaçınmayan Karot Alanya 1995 yılından beri sizlerin motive edici referanslarıyla Akseki, Alanya, Merkez, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, Kaş, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Serik, Demre, İbradı, Kemer bölgesinde başarılı bir firma haline gelmiştir.

Lider ruhlu, sürekli yeniyi arayan, teknolojiyi hizmetleri içerisinde Alanya ilimize yerleştirmiş olan ve faaliyet gösterdiği bölgeyi iyi tanıyan Zirve Karot Alanya, Antalya şehrinde açtığı şubeyle de sizin için şüphesiz en doğru tercih olacaktır. Aldığı her projede sorumluluğun tamamını üzerine almaktan çekinmeyen, aldığını işi yapmak için yapan değil, değerle yapan firmamız günün 24 saati Alanya için sizlere hizmet verebilmekten gurur duymaktadır.

Müşterilerinin isteklerine kulak veren, onlar için en iyi çözümü üreten ve iş güvenliği yasalarını dikkate alarak bünyesinde yetiştirmekte olduğu uzman kadrosuyla derz, pencere, kapı, kolon, duvar kesimleri ve beton çatlama gibi uygulamalarınızı güvenle teslim edebileceğiniz Karot kesme Alanya hizmetinizde.

‘Yıkıcıyız fakat çevreyi tozutmayız’ anlayışını benimseyen Alanya beton delme kesme, kullandığı son teknoloji ürünü makineleriyle çevreye en az zararı vermeyi hedeflemiştir. Bunu aldığı referanslarla başardığını anlayan firmamız iş yaparken çevreye huzursuzluk vermemeyi misyon edinmiştir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle