+90 546 815 92 24

MERKEZ MAH.ATATÜRK CAD.NO:55/B ÇATALAĞZI ZONGULDAKTürkiye çapında kendi üretimimiz olan ürünlerle, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, gelişen teknolojiye uygun olarak yeni tasarlanan aydınlatma sistemlerini halı saha, petrol ofisi, otel, Aquapark, bahçe, park, otopark, sokak, işyeri, ofis, bina, vitrin, havuz vb. mekanlara uygulamaktayız.

Led ve Aydınlatma Sistemleri, led teknolojisi ile ilgili yenilikleri takip etmekte, bunlara ilişkin yeni ürünler ve yazılımlar geliştirmekteyiz. Firmamız 2006 yılında elektrik malzemeleri satışına başlayarak müşterilerinin beğenisine sunmaya başlamıştır. Firmamız 2006 yılında led ve led ürünleri alanında perakende satış yapmak ile beraber 2018 yılında toptan ve perakende satışlarına başlamıştır.

Öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve müşterilerimize kapsamlı teknik çözümler sunmak olup, kullanılan LED aydınlatma teknolojileri sayesinde enerji maliyetlerinde %85’e varan enerji tasarrufu sağlamak ve bu sayede çevreyi korumak firmamızın misyonudur.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 546 815 92 24
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletZonguldak
Mesafe: 245 km
AdresMERKEZ MAH.ATATÜRK CAD.NO:55/B ÇATALAĞZI ZONGULDAK
Sektör,
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.