Zorlu Nakliyat

Zühtüpaşa, Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, Kadıköy Istanbul

Zorlu evden eve nakliyat şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat ve depolama parça eşya taşıma 1977 den bügün eşya taşıma lojistik ve fuar eşya taşıma.

Evden eve taşımacılık hizmetini sigortalı yaparak müşterilerimizi indirimli taşıyoruz. Firmamız özel hizmetimiz olan expertiz hizmetimiz ile müşetimiz firmamıza gelmeden, biz müşterilerilerimizin evine gelerek taşınacak eşya tesbiti ile fiyat belirliyoruz.

– Firmamız evden eve nakliyat hizmetlerinde firmamız dikkat ettiğimiz hususlar müşterimizin değer verdiği ve kıymetli eşyalarını taşırken zarar gelmeden eski evinden yeni eve taşımaktır.
– Firmamız yüksek katlar için kullandığımız modüler asansör sistemimiz ile taşımamız en güvenli şekilde yapılarak zamandan ve iş yükünden kazanarak taşımacılıkta büyük kolaylıklar sunmaktadır. – Firmamız paketleme işinde uzman elemanlarımız ile yapmaktadır. Firmamız paketleme malzemelerimiz avrupa standartlarına uygun olup değerli eşyalarınızı kaliteli ve korunaklı ambalajlama malzemelerimiz ile paketliyoruz.
– Firmamız şehir içi ve şehirlerarası indirimli taşımacılıktan yararlanmak için teklif al formundan teklif alarak şehir içi ve şehirlerarası indirimli taşıyoruz. Firmamız yılların tecrübesi ile bu hizmeti yıllardan beri aynı kalitede hizmetle Türkiye’de her bölgeye kendi ekibimiz ile hizmet vermekteyiz. Evden eve taşımacılık hizmeti verirken eşyalarınızın paketleme, montajı ve taşıma esnasında olası zararları firmamız tarafımızca her türlü sorunlarını karşılıyoruz. Müşterilerimizin taşınma ihtiyacınızı firmamız ile karşılamak için 7/24 saat teklif formumuzdan teklif isteyin yada çağrı numaralarımızdan bize ulaşarak, firmamızla taşının.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle