A1 Otomasyon

A1 Otomasyon

Şahinbey Cad Çamlık Mah No:72 Çekmeköy İSTANBUL.
684 görüntüleme

A1 Otomasyon firmamız başta market-büfe, restaurant, giyim, ayakkabı, kırtasiye, kurutemizleme, manav, kuruyemiş, fırın-pastane, şarküteri, hırdavat alanları olmak üzere farklı sektörlerdeki ticari işletmelere barkod otomasyon sistemleri, mağaza ürün güvenliği, mağaza kamera sistemleri ve garson çağırma alanlarında hizmet vermektedir.

Güvenirlilik, müşteri memnuniyeti ve 7/24 hizmet ilkelerini benimseyen firmamız 1000’in üzerindeki mutlu müşteri referansıyla kurulduğu gündeki heyecandan hiçbir şey kaybetmeden sürekli olarak geliştirdiği ve güncellediği ürünler sayesinde tecrübelerini paylaşmaya devam etmektedir.

Bilgisayar bilgisi gerektirmeden ve hiç zorlanmadan herkesin kullanabileceği kolaylığa sahip barkod programını işletmelere özel projeler hazırlayarak en uygun donanımları hesaplı fiyatlarla kuruyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz barkod sistemi programı sayesinde kaliteli, güvenli ve hızlı hizmetinizi en yüksek standartlara çekebilirsiniz. Yazılımlarımızın kolay menüleriyle cari, stok, kasa takibi, alış-satış-kar raporları, kasiyer takibini anlık, günlük, aylık ve yıllık olarak yapabilir, ayrıca “hızlı satış ekranı”nda kolayca ürün satabilir ve para üstünü kolayca hesaplayabilirsiniz.

Müşterilerimiz otomatik yedekleme özelliğiyle veri kaybı sorunuyla karşılaşmamaktadır. Diğer taraftan, barkod sistemlerimizde “sql” veri tabanı kullanıldığı için müşteri ve firmalara dair sınırsız kayıt imkanı bulunmaktadır. Ek olarak, manav ve kuruyemiş gibi dökme ürünü fazla olan işletmeler için hazırladığımız özel dokunmatik barkod sistemiyle dökme ürünleri ekranda resimli ürün düğmeleri sayesinde anında tartarak satmak çok kolay. Bu sistemle, belirlenen iki tarih aralığındaki işletmenize dair satış, tahsilat, ödemeler listesi, kasiyer takibi gibi istediğiniz tüm bilgiler görüntülenebilir ve raporlanabilir. Ekonomik ücretlerle ömür boyu kullanım hakkına sahip olabileceğiniz barkod sistemleriyle iş yerinize daha fazla hakim olun ve tüm işlerinizi denetim altına alın.

Yukarıda belirtilen hususlar çerçevesinde, mağazaların diğer şubelerinin uzaktan yönetilebilmesi de sağlanmaktadır. İşletmelerin yapısına ve ihtiyaçlarına göre donanımlarıyla birlikte ekonomik fiyatlarla kurduğumuz barkod sistemleri sayesinde binlerce müşteri memnuniyetini arkamıza aldık. Bu anlayış içerisinde sürdürdüğümüz hizmetlerin tam listesi aşağıda sunulmuştur.

– Giyim Mağaza Barkod Sistemi
– Butik Mağaza Barkod Sistemi
– Ayakkabı Mağaza Barkod Sistemi
– Mağaza Şube Yönetim Sistemi
– Market-Büfe Barkod Sistemi
– Manav Barkod Sistemi (barkodlu ve barkodsuz tartım özelliği)
– Dokunmatik Barkod Sistemi
– Hırdavat Barkod Sistemi
– Paket-Servis Uyumlu Barkod Sistemi
– Kırtasiye Barkod Sistemi
– Şarküteri Barkod Sistemi
– Fırın-Pastane Barkod Sistemi
– Kurutemizleme Takip Sistemi
– Restaurant Barkod Sistemi
– Mağaza Ürün Güvenliği Sistemi
– Mağaza Kamera Sistemleri

Türkiye genelindeki yaygın servis ağımız sayesinde yukarıda listelenen barkod sistemlerini isteğe bağlı olarak her ilde kuruyor ve teknik destek konusunda sınırsız hizmet veriyoruz.
A1 Otomasyon firması olarak amacımız sektörlere özel işlevsel ve kolay kullanımlı otomasyonların kullanımını yaygınlaştırarak işletme sahiplerinin yönetim yükünü hafifletmek daha iyi kararlar almasına yardımcı olmak, onların denetim ve kontrollerini kolaylaştırarak müşterilerine daha kaliteli hizmet verebilmelerine yardımcı olmaktır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.