+90 850 259 00 40

OSB – Hürriyet Mahallesi, Saksağan Sk. No: 39 Esenyurt İSTANBULACCASCUP, GÜVENLİ VE PARLAK AMBALAJLAMAYI SAĞLAYAN BİR MARKADIR!

ACCASCUP tek kullanımlık karton ve plastik bardaklar serisini üreten profesyonel bir üretim şirketidir. Şirket, en gelişmiş üretim ekipmanlarına, verimli üretim hatlarına, kaliteli ürünleri kaliteli hizmetle hızlı temin edebilen ve güvenilir bir yönetim ekibine sahiptir. ACCASCUP kağıt ve plastik bardağı gıda ile temas açısından güvenlidir.

ACCASCUP, güvenli ve parlak ambalajlamayı sağlayan bir markadır!

Şirketin yeni ürünleri, yaratıcı ve deneyimli ekibimiz tarafından desteklenen özenli seçimler ve üretimle benzersiz tasarımlardır. Her ürün, müşterilerin beklentilerini ve memnuniyetini aşmak için en kaliteli ürünleri, mükemmel ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır.

ACCASCUP çevre dostu bir şirket olduğundan, bardaklarımız çevreye en fazla zarar vermeyen standartların üst düzeyde olmasını sağlar. Karton Bardaklar 4 renk, Plastik Bardaklar 8 renk flexoprint tekniği ile basılmaktadır. Üretim teknolojimiz ve ürünün şekli, bütün kağıt ve plastik bardak grafik tasarımınızda basmamıza olanak tanır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 850 259 00 40
FacebookZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 28 km
AdresOSB – Hürriyet Mahallesi, Saksağan Sk. No: 39 Esenyurt İSTANBUL
Sektör,
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.