Ağva Sahil Yıldızı Otel

Yakuplu caddesi Akın Sokak No:3 Ağva / Şile İSTANBUL

Ağva Sahil Yıldızı Otel Ağva’nın tam da merkezinde yer almaktadır, her türlü güzelliği her mevsim ayrı ayrı yaşamanıza olanak sağlayacak bir lokasyonda, ter temiz odalarımız ile değerli ziyaretçilerimizin kaliteli bir tatil geçirebilmeleri için çaba sarfediyoruz.

Yaz mevsiminde plaja yürüme mesafesinde olan işletememiz, kış aylarında da Ağva da tüm aktivitelerin tam merkezi konumunda yer almaktadır.

Ağva Sahil Yıldızı Otel de konakladığınız süre içerisinde nehir kenarındaki diğer işletmemiz olan Ağva Gizemli Nehir Otel’in tüm aktivite ve olanaklarından da ücretsiz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Ağva Otelleri arasında özel bir yeri olan Ağva Sahil Yıldızı Otel müşterilerinin mutluluğu ve huzurlu bir tatil geçirebilmesi için tüm odalarını özel olarak hazırlamıştır.

Ağva Sahil Yıldızı Otel İstanbula çok yakın fakat şehrin gürültüsünden bi hayli uzaktır.işten bunalan stres atmak ,doğa ve denize karışıp huzur bulmak isteyenler için ideal bir ortam.Bir yanımızda yemyeşil doğa manzarasıyla içinizi ferahlatırken diğer yanımızda size masmavi denizin kokusuyla rahat bir nefes aldığınızı hissettiriyoruz.

Ağva merkezde denize sadece 25 metre uzaklıkta, birbirinden özenle hazırlanmış odalarında tv, 24 saat sıcak su, duş, saç kurutma makinası, wc,wireless internet bağlantı gibi özellikleri standart olarak sunan, Sahil Yıldızı Otel Ağva’nın merkezinde bulunan bir aile işletmesidir. Ayrıca fiyatlarımıza zengin açık büfe kahvaltımız dahildir.

Sahil Yıldızı Otel Ağva’ya gelip her türlü aktiviteye gönül rahatlığı ile katılmak isteyen tatil severler için özel bir mekan olduğunu verdiği hizmet kalitesi ile misafirlerine göstermektedir.

Sahil Yıldızı Otel’de konukların güvenliği, temiz ve hijyenik bir ortamda huzurlu bir tatil yapmaları önceliklerimizdendir.


Facebook
Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle