Airby Mühendislik | Elektrostatik Filtre

Airby Mühendislik | Elektrostatik Filtre

H. Rıfat Paşa, Yüzer Havuz Sk. B Blok Kat : 9 No: 1542 Şişli, İstanbul

Airby mühendislik markası olan elektrostatikfiltre.web.tr de endüstriyel mutfaklarda kullanabilceğiniz tarzda birinci kalite elektrostatik filtre ve havalandırma çözümleri bulabilirsiniz.

Banyo aspiratörü sayesinde havada ki duman toz ve bu tür olumsuz şeyleri yok edebileceksiniz. Banyo aspiratörünün en büyük hedefi havadaki yoğun nemi ve buharı yok etmeye çalışmaktır. Bu hedefine ulaşabilmesi için alanın büyüklüğüne uygun boyutta olması gerekmektedir. Aspiratör seçerken alanın büyüklüğüne göre seçmek gerekmektedir. Alan ne kadar büyük olursa havada ki nem ve buhar o kadar fazladır. Bunu temizlemek için her eve bir aspiratör şarttır. İnsanı fazlasıyla rahatsız eden bu kötü havayı aspiratör ile temizlemek oldukça basittir. Yapmanız gereken şey bir an önce bir aspiratör
edinmektir.

En güvenilir %100 kesintisiz baca fanları istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ustalarımız bu işinden çok iyi olduklarından ve sizinde ihtiyacınızdan yola çıkarak artık biz varız.

Türkiye’nin heryerine satış ve montaj yapmaktayız. Ayrıca servis ve bakım hizmetlerimiz Türkiye’nin heryerine yapılmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.