Alser Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.
tren

Alser Makina San. ve Tic. Ltd. Şti.

Fatih Mh., 1191. Sk. 5/8, 35410 Gaziemir/İzmir, Türkiye
489 görüntüleme

Alser Makina San. Ve Tic. Ltd. Şti İzmir/TÜRKİYE’de kurulmuştur. Şirket, Otomatik Tren Yıkama Sistemleri ile Otomatik Oto Yıkama Makineleri ve Su Arıtma ve Geri Dönüşüm Tesislerinin Uluslararası Ticareti ve Üretimi alanlarında faaliyet göstermektedir.

ALSER MAKİNA LTD.ŞTİ. dünyanın önde gelen tren yıkama sistemi üreticilerinden biridir. Avustralya’dan Tanzanya’ya, Malezya’dan Azerbaycan’a hem Türkiye’de hem de tüm dünyada 30’dan fazla tren yıkama sistemi kurmuştur. Geçtiğimiz iki yıl içerisinde Malezya, Nijerya ve Tanzanya Demiryollarına ait tren yıkama tesislerimiz üretilmiştir. Malezya ve Tanzanya da bulunan tesislerimizin kurulumu tamamlanmış olup devreye alma çalışmalarına başlanacaktır. Nijerya Demiryollarıa ait tesisimizin üretimi tamamlanmış olup nakledilme aşamasına gelmiştir.

Dubai, Bulgaristan, Rusya, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Ukrayna, Özbekistan, Almanya, Çin, , Afganistan, Sırbistan, Yunanistan, Kazakistan, Avustralya, Tayvan, Makedonya, Suudi Arabistan, Hollanda, Tanzanya, Malezya, Nijerya, Gana ve Romanya.Türkmenistan, Irak, Gürcistan, Arnavutluk, İspanya dahil olmak üzere Türkiye’de ve dünyada 3000’den fazla Otomatik Araç Yıkama Makinesi ve Su Arıtma ve Geri Dönüşüm Tesisi kurduk.

Misyonumuz; Sektörün Dinamiklerindeki Teknolojileri takip ederek inovasyon ve Ar-Ge alanındaki yatırımlarla birlikte personel istihdamını artırmak, tedarikçilerimizle birlikte büyümek, müşteri memnuniyetini artırmak, kaliteli ürün tedarikini sürdürmek, hayata geçirmektir. üretim sırasında iş sağlığı ve güvenliği normlarına uymak ve ekolojik yapıya ve doğaya olan olumsuz çevresel faktörleri en aza indirerek üretim sağlamaktır.

DBF, üretim tesisinde modern CNC makineler kullanmakta ve mevcut yılda 250 makine üretim kapasitesine sahip bulunmaktadır.

DBF Alser Makina, ISO 9001-2015, ISO 14001-2015, ISO 45001- 2018 ve EC Uygunluk Beyanı CE Belgesi 2005-15 ve 2006-15’e sahiptir.

Alser Makina olarak Sudan ‘da tren , tramvay, metro, otobüs yıkama tesisi ihaleleri ve Araç yıkama sistemi ile ilgilenen ithalatçı firmaların listesini mümkünse paylaşmanızı rica ediyoruz.

NACE KODUMUZ: 28.99.90


YouTube

Videoyu yükleyerek YouTube'un gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Videoyu yükle

Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.