+90 535 7825981

Abbas Mahallesi, Hoca Mahmut Caddesi, Karaman Merkez/KaramanALTINBAŞ HAVALANDIRMA // KARAMAN Firmamız 1990 YILINDA BÜLENT ALTINBAŞ Tarafından Kuruldu Bülent Altınbaş Tarafından Havalandırma Isıtma Sogutma Havalandırma Davlumbaz İzolasyon Mekanik Tesisat Proje Sektöründe Faliyetlerine Başladı Firmamız Halen Aktif Haldedir. uygulamacı birikiminin üzerine inşa edilmiş olup, tecrübe ve deneyimlerini kurumsallaştırmak, daha iyi hizmet üretmek amacıyla kurulan bir firmadır.

Firmamız, uygulama tekniğini sürekli geliştirmeyi ilke edinen, uygulamadaki sorunlara köklü çözümler üretmeyi amaçlayan bir anlayış içerisindedir. Hedefimiz kaliteyi arttırmak, maliyeti düşürmektir. Havalandırma tesisatında kullanılan malzeme kadar, isçilik de önemlidir. İşçilik kalitesi düşük bir işletme pahalı bir işletmedir. İşletme maliyeti, yüksek olur.

Firmamız, uzman kadrosuyla, kaliteli, ciddi ve yaptığı işin arkasında duran, ihtiyaç bulunduğunda bulunabilecek noktada olmak için vardır. Havalandırma sistemi ekipmanlarını imalat da olduğu kadar, montaj uygulamasında da iddialıyız Gelin ücretsiz Keşfinizi Yapalım.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 535 7825981
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKaraman
Mesafe: 562 km
AdresAbbas Mahallesi, Hoca Mahmut Caddesi, Karaman Merkez/Karaman
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler