+90 536 3339165

Oymaağaç Mh., Unnamed Road, 38070 Kayseri/Kayseri İli, Türkiye


APEX-ELEKTRİK-LOGOM.jpg

APEX Elektrik genç ve dinamik kadrosu ile sektöründe tüketici ihtiyaçlarını ve taleplerini dünya standartlarında, yenilikçi bilgiler doğrultusunda, önce kalite ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı olarak, elektrik malzemeleri üretimi yapmaktadır. Firmamız üretim tesislerine ciddi finansal kaynaklar ayırarak; ileri teknoloji, doğru makine ve teçhizat ile eğitimli personelini buluşturmuş ve sektöre APEX markasını kazandırmıştır.

APEX Elektrik ürün portföyünde; Kablo Pabucları, Kablo Ek Mufları, Monofoze Atlama Baraları, Topraklama Şeritleri, Topraklama Kazıkları, Bakır ve Kaplamalı Topraklama Çubukları, Topraklama Levhaları, Topraklama Klemensleri başlıca üretimlerini yapmış olduğu malzemeler olurken, üren portföyüne eklemek üzere müşterileri tarafından talep edilen ürün, Ar-Ge çalışmalarına da devam etmektedir.

Kurulduğu tarihten bu yana dış ticarete büyük bir önem veren APEX Elektrik ihracat konusunda da hızlı adımlar atmış ve kendi ürün portföyüne Türkiye kazansın anlayışıyla TÜRK MALI logolu her türlü elektrik malzemesini ekleyerek, özellikle Afrika ülkelerinde ürün satışı gerçekleştirmektedir. Ayrıca komşu ülkeler ile Türk-i Cumhuriyetler ve Doğu Avrupa ülkelerinde de pazar araştırması yapmaktadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Telefon+90 536 3339165
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKayseri
Mesafe: 600 km
AdresOymaağaç Mh., Unnamed Road, 38070 Kayseri/Kayseri İli, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler  
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.