Atlanta İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

Atlanta İç ve Dış Ticaret Anonim Şirketi

Karanfil Cd. No:13, 34520 Beylikdüzü OSB/Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye

Atlanta İç ve Dış Ticaret A.Ş, 1990 yılında ilkeli yönetim, kaliteli hizmet, satış sonrası destek ve müşteri memnuniyeti anlayışını esas alarak kurulmuştur. Kaliteli ve geniş ürün portföyüyle gerek ulusal gerekse uluslararası boyutlarda başarısını kanıtlamış bir firma olmanın gerektirdiği sorumluluğu bünyesinde barındıran Atlanta A.Ş, kuruluşundan bu yana sektördeki iş istikrarını korumaktadır.

Sektör, içinde bulunduğumuz hızla değişen ve gelişen çağa paralel olarak her geçen gün yeni yatırımcı firmalarla tanışmaktadır. Atlanta A.Ş., teknolojinin ve dijital çağın bu hızlı seyrini yakalamayı yirmi yılı aşkın tecrübesinin bir gereği olarak görmektedir. Dünya çapında kalitesini ve geçerliliğini kanıtlamış birçok ürünün yetkili distribütörlüğünü üstlenmiş olmanın yanı sıra, kendi marka adıyla geliştirmesini, ithalatını,ihracatını,satış ve pazarlamasını yaptığı ürünlerle de farklı piyasa ve pazarlarla buluşmak temel prensiplerinin başında gelmektedir. Atlanta A.Ş., sektöründe daima ilkleri gerçekleştirerek öncü bir pozisyonda istikrarını korumuş, güvenilir ve saygın bir firma olduğunu kanıtlamıştır.

Ürün satışı sonrasında bayi bazından son kullanıcıya kadar uzanan teknik destek hizmeti ve teknik servis ağı, müşteri memnuniyeti anlayışının gerekliliklerini yerine getirmektedir. Personel kadrosu, AR-GE ve satışını yaptıkları ürünler için en etkili ve kaliteli hizmeti vermek adına üzerlerine düşen görevin bilinç ve sorumluluğunu taşıyan; tecrübe ve üst düzey bilgi birikimine sahip bireylerden oluşmaktadır.

Atlanta A.Ş.’nin temel hedefi,kuruluşundan bu yana imza attığı başarılara yenilerini ekleyerek, sektördeki çizgisine aynı istikrarda ve azimde devam etmektir.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.