+90 258 2614143

Hacıkaplanlar Mh., 921. Sokak 1-5, 20020 Denizli/Denizli, TürkiyeYurtiçi ve yurtdışı uçuş biletleri Çardak havalimanı – Denizli arası yolcu transferi Kültürel ve özel ilgi alanlarına yönelik turlar için her türlü ticari araç temini Kişiye özel geziler için araç temini Konferans ve kongreler için araç temini Rent-a car araç kiralama ve Özel ( vip ) transfer hizmetleri,gibi her çeşit ilgi alanı ve aktiviteye yönelik ihtiyaçlarınızı karşılamak için her türlü donanıma sahiptir.

Ulaştırma bakanlığı tarafından bulundurulması zorunlu olan ulaştırma kanununa göre kabul edilen ve karayollarında ulaşımla ilgili gerekli olan TÜRSAB, D2, D4, A1 belgeleri şirketimiz bünyesinde bulunduran BAY-TUR Seyahat LTD. ŞTİ. son derece kalifiyeli, güler yüzlü, profesyonel kaptanlarımız tarafından sunulmakta olan yolculukta arkaya yaslanan koltuklar ve ses sistemi teknolojisi rahatlığına sahip lüks,
*47 kişilik Safir, Mercedes 403
*46 kişilik Mercedes 403, Mercedes Tourismo
*27 kişilik Sultan, Temsa Prestij
*17 kişilik Mercedes Sprinter
*16 kişilik Mercedes Sprinter
*4+1 kişilik Renault Fluence, Fiat Linea, Fiat Punto
Vip araçlardan oluşan kendi filosuna sahiptir.
Eğitimli,dinamik,takım ruhuna sahip BAY-TUR çalışanları ve yönetici kadromuz ile verdiğimiz bütün hizmetlerde en iyi ve lider olmak için mevcut standartları ve değerleri sürekli yükseltmek temel politikamızdır….


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 258 2614143
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletDenizli
Mesafe: 360 km
AdresHacıkaplanlar Mh., 921. Sokak 1-5, 20020 Denizli/Denizli, Türkiye
Sektör, ,
Anahtar Kelimeler       
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.