+90 312 418 23 82

Yüksel Caddesi 17/7 Ankara


beta-tercume.jpg

Beta Tercüme Bürosu hizmete girdiği günden bu güne doğru ve kaliteli tercüme hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. İletişimin çok önemli olduğu bu çağda tercümenin önemi de gittikçe artmaktadır. Bizler bunun çok iyi bilincinde olarak işlerinizi azami düzeyde hassasiyet ile en iyi şekilde yapmayı görevimiz biliriz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak adına son teknoloji yazılım ve donanım kullanarak işlerinizin teknik açıdan da verimli olmasını sağlamaktayız.

Ulusal ve uluslar arası müşterilere çeşitli dillerde yazılı ve sözlü çeviri hizmeti veren firmamızda tercümeleriniz, alanında uzmanlaşmış profesyonel tercümanlar ve çalışma grupları tarafından, dilbilimsel ve teknik açıdan en iyi şekilde yapılmaktadır. Beta Tercüme Bürosu, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleriyle, yapılacak işi teslim edilmesi gereken süre içerisinde, kontrollü ve eksiksiz bir biçimde tamamlar. Deneyimli tercüman kadromuzla kısa süreli işlerinizden uzun süreli işlerinize kadar aynı ciddiyet esası ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Teknik çeviri, acil çeviri, medikal çeviri, hukuk çevirisi, yeminli tercüme, noter yeminli tercüme, ihale dokümanı çevirisi hizmetlerimiz arasındadır.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 312 418 23 82
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletAnkara
Mesafe: 350 km
AdresYüksel Caddesi 17/7 Ankara
Sektör
Anahtar Kelimeler