+90 332 2369936

konyaEvden eve nakliyat hizmetleri alanında faaliyet göstermektedir.

Konyada kurulan ilk evden eve taşımacılık firmalarından olan Biberci Evden Eve Taşımacılık uzun yıllardır nakliyat hizmeti vermektedir.

Yıllardır müşteri memnuniyetini ön planda tutması ve dürüstlük ilkesinden şaşmaması sayesinde bugün bir çok evden eve taşımacılık firma olmasına rağmen Konyalı hemşerilerimizin tercih ettiği evden eve taşımacılık firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Firmamız; bu sektörde ilklerden olmasına rağmen zamana ve yeniliklere en hızlı ayak uyduran evden eve taşımacılık firmasıdır. Biberci Nakliyat müşterilerine asansörlü taşımacılık hizmeti vermektedir.

Çok talep gören bir firma olmamızın en önemli nedeni tamamen KENDİ ELEMANLARIMIZLA çalışmaktayız ve para kazanmak adına işçi pazarlarından toplama adam alıp bize güvenen müşterilerimizin evine yollayamayız , o yüzden az iş yapalım ama temiz iş yapalım diyoruz.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 332 2369936
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletKonya
Mesafe: 461 km
Adreskonya
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.