+90 232 262 59 98

Gülyaka Mh., Saim Çıkrıkçı Caddesi No:87, 35160 İzmir/İzmir İli, Türkiye


bilgisayarim-destek-firma-logosu.jpg

Bilgisayarım Destek ve bilişim sistemleri konusunda uzman kadrosuyla notebook tamir bakım, masaüstü bilgisayar tamir bakım ve tablet tamir bakım servisi olmak üzere 2007 yılından beri kaliteli hizmeti tercih eden müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.

Firmamız bilgisayar sektöründe kurulduğu günden bugüne kurumsal olarak faaliyet gösteren işletmelerin bilgisayar tamir, bakım ve servis anlaşmalarıyla (7 gün 24 saat) en hızlı şekilde yerinde teknik servis desteği ile hizmet sunmaktadır.

Bilgisayarım Destek olarak siz değerli müşterilerimize İzmir ilinde her semte bilgisayar teknik servis, notebook servis, tablet teknik servis, anakart tamiri, ekran değişimi, veri kurtarma hizmetlerinin yanı sıra laptop batarya, laptop adaptör, klavye çeşitleri tedarik etmekteyiz.
Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunun farkında olarak bilgisayar teknik servis hizmet anlayışımızı hız, kalite, garanti ve satış sonrasıda anında destek alabilceğiniz işinde tecrübeli personelimizle birebir iletişim desteği sağlamaktayız.


PAYLAŞ   Facebook Twitter LinkedIn Google+

Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 232 262 59 98
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletIzmir
Mesafe: 331 km
AdresGülyaka Mh., Saim Çıkrıkçı Caddesi No:87, 35160 İzmir/İzmir İli, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler          
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.