Bursa Yalıtım Uygulamaları

Bursa Yalıtım Uygulamaları

Değirmenönü Mahallesi, 3. Can Sk. No:11, 16300 Yıldırım Bursa, Türkiye
682 görüntüleme

Bursa ısı yalıtımı, sıcak yada soğuk havanın konutlarların içine girmesini yada dışarı çıkmasını engellemek için yapılan yalıtım uygulamasıdır. Bina veya daireye yapılan mantolama ortalama %40 ile %60 arasında enerji tasarrufu sağlar.

Isı yalıtımı uygulamasında kullanılacak olan yalıtım ürünleri bu aranı artırabilir veya düşürebilir. Bursa ısı yalıtım firması olarak tüm mekanlar için hem enerji tasarrufu hemde keyifli bir yaşam için mantolamayı tavsiye ederiz.

Bina dış yalıtımına yapılacak olan ısı yalıtımı, sağladığı keyifli ortamın yanısıra sizi her türlü rutubetten de kurtaracaktır. Isı yalıtım uygulamalarına yapılan masraflar çok kısa sürede kendisini amorti edecektir. Yapılarda kışın sıcak ortamı yazında serin ortamı sağlayabilmek için en iyi çözüm bina ve konutlara ısı yalıtımı (mantolama) yaptırmaktır.

Bursa mantolama firması olarak bina dış cephe yalıtımında xps köpük ve eps köpük dışında çam yünü yalıtım levhaları ve taş yünü yalıtım levhalarıda tercih edebilirsiniz. Bursa mantolama denildiği zaman öncü yalıtım firmaları arasında yerini almış olan Bursa ısı yalıtım firmamızı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.