Çağdaş Çiçekçilik

Bucak-Kocaaliler Yolu, 15300 Bucak/Burdur, Turkey

Çiçek hayatımızda mücevher gibidir onu bize mücevher gibi özel sunan güzel bir merkezdeyiz.
DÜNYANIN EN GENİŞ DAĞITIM AĞINA SAHİP rakipsiz ÇİÇEK ORGANİZASYONU İNTERFLORA DERNEĞİ ÜYESİ OLAN ÇAĞDAŞ ULUSLARARASI ÇİÇEKÇİLİK 1994 YILINDA Necla dağaş tarafından kurulmuştur. En köklü akdeniz bölgesi çiçekçilerden biridir.

Kalitede öncü – geçmişten bu güne koşulsuz müşteri memnuniyeti ile sevdiklerinizi mutlu etmenın keyfe dönüştüğü online çiçekçilikte lider çağdaş uluslarası çiçekçilikle en uygun fiyatlara KALİTELİ GÜVENLİ KURUMSAL HİZMET SUNMAKTADIR SİZLERE.
GÜN GECTİKCE ARTAN MÜŞTERİ PORTFÖYÜ İLE 7/24 YURT İÇİ YURT DIŞI ÇİÇEK GÖNDERMENIZ İÇİN HİZMETİNİZDEYİZ.

ÇAĞDAŞ ULUSLARASI ÇİÇRKÇİLİK OLARAK ÇİÇEK GÖRSELLERİMİZDE bölgesel farklilklar için akdeniz bölgesi öncelikli bucakcagdascicekcilik.com gibi 14 adet birbirinden değişik web sayfalarımızı cagdascicekcilik.com.tr ., 4 dilde olan cicegim.com.tr web markalarımız olarak olarak tescilliyoruz.

Firmamız günümüz teknolijilerine uygun güvenilir çiçekçi web sitelerimizle bölgesel ve türkiyenin her noktasına hatta dünyanın 160 ülkesine aynı gun online olarak ıstersenız kredi kartı ile dilerseniz havale ile çiçek siparişlerinizi kısa bir surede verebilirsiniz.

Güler yuzlu personelimiz ile kaliteli taze çiçekler estetik dizayn zengin urun yelpazesi sıradışı tasarımlar ile hızlı servisimiz cicek tesliminde ücretsiz bilğilendirme sms hizmeti vermektedir.

Unutmayın ki sitelerimizdeki çiçekler el emeği göz nurudur kendi çiçekçi dükkanımızda hazırlanmaktadır. Dünyanın en geniş daağtım ağına sahip çiçek organizasyonu interflora çiçekçileri ile türkiyenin en seçkin ve itibarli çiçekçilerinden çiçek siparişi vermeye davet ediyoruz. Turkiyede 1300 çiçekçi üyemizle dünyada 55 000 çiçekçi uyemeslektaşımızla devasa bir kuruluş misyonumuzdur.

Açıldığımız günden bu yana binlerce siparişi sorunsuz teslim ederek bu başarının arkasında bu kadar buyuk bir müşteri potansiyeli ile web üzerindeki diğer çiçekçi ler arasında hic bir şikayet almadan çiçekçilik sektörüne kırılması zor olan bır rekora imza atıyoruz.
sizde sipariş vererek 21. yılımızda 21.yüzyıl çiçekçiliğinin farkını görün unutmayın çiçek çiçekçiden alınır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle