+90 224 233 33 80

Otobüs Durağı, İstiklal Mh., 16180 Bursa/Bursa İli, TürkiyeDeğerli Dostlarımız

Firmamız yaklaşık olarak 19 yıl önce, otomatik kapı sistemleri konusunda satış, montaj ve servis hizmetleri vermek amacı ile Bursa’da kurulmuştur.

Firmamızın kurucu ortaklarının sektörün alt yapısından gelmesi, teknik ve mesleki tecrübelerinin sektörümüze yapmış olduğu katkılar sebebi ile isminin çok kısa sürede sektörümüzde ayrıcalığa sahip olmasını sağlamıştır. Satış, montaj ve montaj sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinerek kullanmış olduğu tüm ürünlerin sınıfında en kaliteli ürünler olmasına özen göstermiş , başarının kalite ve güvenden geldiği gerçeğini ürün seçiminin yanı sıra personel seçiminde de uygulamıştır.

Kendi markası ile üretim yapma çalışmaları kapsamında arge ve teknik donanımına yatırım yapan firmamız 2008 yılı itibari ile endüstriyel kapıların üretimine başlamış ve 2011 yılında yine kendi markası ile fotoselli kapı imalatına başlamıştır. Vizyonunu ve ufkunu geniş tutan firmamız çok yakın gelecekte sektörün tüm ürünlerini yüzde yüz yerli imalat ve Çağın Markası ile üretip dünya çapında marka olmayı hedeflemektedir.

Saygılarımızla

Yılmaz URHANWeb Site URLZiyaret Et
Telefon+90 224 233 33 80
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
YouTubeZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/EyaletBursa
Mesafe: 87 km
AdresOtobüs Durağı, İstiklal Mh., 16180 Bursa/Bursa İli, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler        
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.