+90 530 730 56 97

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Buyaka AVM, Dudullu Osb Ümraniye İstanbulHayatınızın en güzel günlerinde sizleri yalnız bırakmayan dostlarınıza, sevdiklerinize, akrabalarınıza kısacası tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz birbirinden güzel nikah şekeri modelleri Çakıltaşı Tasarım tarafından size özel olarak itina ile üretilmektedir.

Tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak üretilmektedir. Nikah şekerlerinden tutunda söz hediyelikleri, nişan hediyelikleri, doğum hediyeliklerine kadar her şeyi arzu ettiğiniz gibi hazırlıyoruz. Bizler ile iletişime geçmek için resmi internet sitemizi veya instagram sayfamızı ziyaret ediniz.

Her geçen gün kendisine özgü tasarımları piyasaya süren şirketimiz sizleri en güzel anınızda yalnız bırakmıyoruz. İlginç nikah şekerleri arayanlardan tutunda sade ve yalın bir hediyelik sunmak isteyenlere kadar herkesin tercihi Çakıltaşı!

Türkiye’nin tüm şehirlerine ve dünyanın her yerine anlaşmalı olduğu kargo firmaları aracılığı ile siparişleriniz kısa sürede ve güvenli bir şekilde sizlere ulaştırılmaktadır.

Sunmuş olduğumuz ürün grupları yalnızca nikah şekeri ve hediyelikler değil aynı zamanda nişan tepsisi, söz tepsisi, yüzük tepsisi, jardinyer, söz masası süslemeleri, nişan masası süslemeleri, masaüstü isimlik, pleksi isimlik, damat fincanı seti, damat kahvesi seti modellerimizle de sizlere yardımcı olabiliriz.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 530 730 56 97
FacebookZiyaret Et
InstagramZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 12 km
AdresFatih Sultan Mehmet Mahallesi, Buyaka AVM, Dudullu Osb Ümraniye İstanbul
Sektör
Anahtar Kelimeler   
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.