Çani Lojistik
tren

Çani Lojistik

Okan Merzeci Bulvarı 143 Cad. Şevket Sümer Mah.19/A No:1 Kat:2 Akdeniz 33300-Mersin-Türkiye

2002 yılında Uluslararası Taşımacılık sektöründe faaliyete başlamış olan firmamız Ulaştırma Bakanlığından uluslararası yük taşımacılığı C2 yetki belgesini ve TOBB’den tır karnesini alarak Taşımacılık faaliyetlerine başlamıştır.

Türkiye ve Uluslararası Nakliye sektöründeki değişim ve gelişimine paralel olarak hizmet ağını geliştirmiş ve günün şartlarına uyarlama konusunda da gerekli atılımları yapmıştır.

Uluslararası Taşımacılık konusunda her yıl kendisini yenileyen ve müşteri odaklı hizmet kalitesini yükselterek lojistik pazarının lider firmalar arasında yerini almıştır.

Türkiye’den Avrupa,Irak,İran,Rusya,tüm Türk cumhuriyetlerine direkt ve üçüncü ülkeler arası karşılıklı komple yük taşımacılığı proje taşımalarında lojistik destek hizmetiyle müşterilerimizin öngördüğü toplam tedarik süreçlerine göre istenilen ürünü istenilen yerden istenilen yere zamanında teslim etmektedir.

Araçlarımızın taşıdığı emtiaların tamamı uluslararası CMR KONVANSİYONU çerçevesi kapsamındadır.

Firmamızın araç parkuru Avrupa standartlarına uygun son model Euro IV & V yeşil motor çekici ve Tenteli Yarı römorklarımız 102 m3’lük Mega treylerlerden oluşmaktadır.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.