DemirAslan Hukuk Bürosu
tren

DemirAslan Hukuk Bürosu

Hoge-Aardstraat 24, 2610 Antwerpen, Belçika

Belçika’da kurulmuş olan DemirAslan Hukuk Bürosu yerli ve yabancı şirketlere, kurumlara ve kişilere hukukun birçok alanında talebe göre Türkçe, Flemenkçe, Fransızca, Almanca ve İngilizce dillerinde hizmet sunmakta olan bir bürodur.

2011 senesinde Av. Nuray Demir tarafından kurulmuş olan hukuk büromuz, uzun yıllar büromuzun bünyesinde danışmanlık hizmetlerinde bulunan çalışma arkadaşlarımız tarafından 2018 yılında kurulan DemirAslan Consulting Danışmanlık ve Ticari Aracılık Şirketi ile birlikte yürüttüğü faaliyetlerle hizmet alanlarını arttırmış ve dinamik bir şekilde yoluna devam etmektedir.

Hizmete başladığımız ilk dönemlerde aktif faaliyet alanlarımız olan; aile hukuku, yabancılar hukuku ve trafik/ceza hukuku alanlarını, danışan birey, kurum veya şirketlerin taleplerini doğru analiz ederek, hukuki kurallar çerçevesinde değerlendirerek genişletmekte ve birçok alanda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Uzmanlık alanlarımız doğrultusunda, insana ve yasalarla güvence altına alınmış haklarını elde etme hususunda hizmet sunma esası ile çıktığımız bu yolda ilk günden beri hiçbir karşılık beklemeden ön danışma hizmeti sunarak birçok problemi başlamadan çözüme kavuşturmuş olmamız her zaman motivasyonumuzda önemli bir rol oynadı ve bundan sonrası için aynı yönde devam edeceği ümidi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.


Google Maps

Haritayı yükleyerek Google'ın gizlilik politikasını kabul etmiş olursunuz.
Daha fazla bilgi edinin

Haritayı yükle

Yorum yazmak için lütfen giriş yapın.