+90 8503044616

Cebeci Mahallesi, 2540. Sk. 72a, 34270 Sultangazi İstanbul, TürkiyeDesi Alarm Sistemleri ; uygun fiyat garanti ile ev alarmı, iş yeri alarmı ve diğer ihtiyaçlarınızda yanınızda
istanbul Desi alarm yetkili bayiisi olarak ev ve iş yerlerinde kablolu ve kablosuz güvenlik alarmlarına en uygun ve kaliteli fiyatlar ile sizde sahip olun.

Teknoloji geliştikçe geleneksel güvenlik önlemleri yerini akıllıca çözümlere bırakıyor. Hırsızlık gibi vakalara karşı gelişmiş alarm sistemleri konusunda son yıllarda göze çarpan Desi Alarm adında yerli bir sermaye var.

Teknoloji geliştikçe geleneksel güvenlik önlemleri yerini akıllıca çözümlere bırakıyor. Hırsızlık gibi vakalara karşı gelişmiş alarm sistemleri konusunda son yıllarda göze çarpan Desi Alarm adında yerli bir sermaye var. Siber güvenlik endişeleri o kadar arttı ki, evimizi iş yerimizi korumayı unutur hale geldik. Ancak unutmamak gerekiyor. Yaşadığımız mekanlarda biz, sevdiklerimiz ve değerli eşyalarımız gerçekten ne kadar güvende?

Birbirinden farklı alarm ürünleriyle en geniş ürün yelpazesine sahip olan Desi Alarm, her müşterinin ihtiyacına uygun olarak tasarladığı yenilikçi alarm sistemleriyle güvenlik işlerinizi devralıyor. Firmanın özellikle kablosuz alarm sistemleri oldukça dikkat çekici ve kullanıcı dostu ürünler olarak göze çarpıyorlar.Web Site URLZiyaret Et
Telefon+90 8503044616
FacebookZiyaret Et
TwitterZiyaret Et
ÜlkeTurkey
Bölge/Eyaletİstanbul
Mesafe: 15 km
AdresCebeci Mahallesi, 2540. Sk. 72a, 34270 Sultangazi İstanbul, Türkiye
Sektör,
Anahtar Kelimeler     
Hatalı Firma Bilgisi Bildir
Bilgilerinin hatalı veya eksik olduğunu düşünüyorsanız güncelleyebilmemiz için lütfen bize bildiriniz.